Partia Razem będzie dziś rozdawała prezerwatywy na Rynku we Wrocławiu

26 września obchodzimy Światowy Dzień Antykoncepcji. Celem tego corocznego święta jest upowszechnianie rzetelnej wiedzy o antykoncepcji – po to, by (nie tylko) młodzi ludzie mogli podejmować świadome, odpowiedzialne decyzje dotyczące swojej seksualności i zdrowia. Wizją, która stoi za pomysłem ŚDA, jest wizja “świata, w którym każda ciąża jest ciążą chcianą”.

                                                                        fot.: pixabay.com

Partia Razem popiera idee stojące za Światowym Dniem Antykoncepcji. Dlatego kandydatki i kandydaci Razem do sejmiku wojewódzkiego postulują darmową – bo finansowaną przez Sejmik  – antykoncepcję i szeroko dostępne prezerwatywy, w które zaopatrzyć można byłoby się w instytucjach publicznych i samorządowych takich jak placówki ochrony zdrowia, domy kultury, szkoły.

Dziś, 26.09.18 o godzinie 17:00 na rogu ul. Oławskiej i Świdnickiej we Wrocławiu działacze i działaczki Razem będą rozdawali prezerwatywy oznaczone logiem partii. Obecna będzie także kandydatka Razem do sejmiku wojewódzkiego z czołowego miejsca – Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, pedagożka i ekspertka z zakresu edukacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *