Podatkomat – nowoczesne biuro rachunkowe we Wrocławiu

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz profesjonalnej obsługi księgowej dla firmy? Podatkomat to nowoczesne biuro rachunkowe we Wrocławiu, które oferuje kompleksowe usługi rachunkowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Sprawdź, czym wyróżnia się Podatkomat oraz dlaczego warto skorzystać z usług biura.

Podatkomat – nowoczesne biuro rachunkowe online

Podatkomat to biuro rachunkowe, które skupia się na prowadzeniu rachunkowości drogą elektroniczną. Wpływa to na wygodę i szybkość działania – dzięki temu nie musisz co chwilę przyjeżdżać do biura z plikiem dokumentów do rozliczenia. Taka forma prowadzenia księgowości ogranicza formalności do minimum i wpływa na oszczędność pieniędzy. Podatkomat oferuje stały, comiesięczny abonament, w którym określona jest liczba dokumentów do przesłania. W porównaniu do tradycyjnej obsługi biur rachunkowych taka forma rozliczeń jest korzystniejsza dla przedsiębiorców. Ceny uzależnione są od rodzaju planu – dokładne stawki sprawdzisz na https://www.podatkomat.pl/plany/.

Podatkomat – prowadzenie księgowości uproszczonej i pełnej

Głównym obszarem działania w Podatkomacie jest prowadzenie księgowości uproszczonej oraz pełnej. Pierwszy typ rozliczeń skierowany jest do małych przedsiębiorstw i skupia się on na prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT. Ten typ rozliczeń obejmuje przedsiębiorców, których działalność nie generuje dochodu wyższego niż netto 2 miliony euro rocznie. Księgowość pełna jest bardziej skomplikowanym rodzajem rachunkowości – dotyczy ona głównie spółek z.o.o oraz akcyjnych. W ramach tej księgowości biuro rachunkowe prowadzi księgi handlowe, na które składa się, m.in. wyliczanie kwot podatkowych, przygotowywanie sprawozdań czy sporządzanie raportów.

Podatkomat – usługi dodatkowe

Biuro rachunkowe specjalizuje się również w kompleksowej pomocy z zakresu rachunkowości, rozliczania kadrowo-płacowego oraz doradztwa finansowego. Oprócz prowadzenia księgowości uproszczonej i pełnej Podatkomat oferuje m.in.:

  • roczne rozliczanie podatków (PIT),
  • obsługę kadrowo-płacową,
  • korekty ZUS,
  • przygotowywanie wniosków do urzędów,
  • sporządzanie rozliczeń,
  • księgowość NGO (stowarzyszeń i fundacji),
  • sporządzanie dokumentacji ZUS,
  • prowadzenie ewidencji wynagrodzeń.

Pełną ofertę i zakres usług biura rachunkowego sprawdzisz na https://www.podatkomat.pl.

Podatkomat stawia na bezpieczeństwo

Podatkomat stawia na profesjonalizm usług oraz bezpieczeństwo swoich klientów. Biuro rachunkowe posiada specjalny system, który szyfruje dane podczas logowania, zapewniając maksymalną ochronę wszystkich informacji o kliencie oraz jego firmie. Kolejnym aspektem, który świadczy o bezpieczeństwie, jest przechowywanie dokumentów w tzw. chmurze. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia łatwy dostęp do wszystkich faktur oraz zapewnia wykonanie kopii zapasowej, dzięki której zabezpieczysz wszystkie dokumenty swojego przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto korzystać z usług Podatkomatu?

Wybierając Podatkomat, zyskujesz gwarancję jakości, bezpieczeństwa i doświadczenia. Biuro rachunkowe obecne na rynku jest od 2012 roku – posiada wszelkie uprawnienia, certyfikaty potwierdzające kompetencje i rzetelność. Serwis skupia się na pełnej automatyzacji usług, dzięki czemu w pełni skupisz się na swojej firmie, a wszystkie sprawy rozliczeniowe zostawisz w rękach specjalistów. Dzięki przyjętej formie prowadzenia działalności, biuro rachunkowe dostępne jest wszędzie i przez cały czas. Jako klient zyskujesz dostęp do swoich faktur z każdego miejsca i o każdej porze – umożliwia to pełną kontrolę nad sytuacją finansową firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *