Premiera książki Red Lipstick Monster w Pasażu Grunwaldzkim!

Autorka najpopularniejszego kanału na polskim YouTube poświęconego technikom makijażu odwiedzi Pasaż Grunwaldzki w dniu premiery swojej książki – „Red Lipstick Monster – tajniki makijażu”. Spotkanie autorskie, które odbędzie się w środę 4 listopada, poprowadzi Radzka, wrocławska stylistka i blogerka.

Red Lipstick Monster to Ewa Grzelakowska-Kostoglu, wizażystka i piercerka, której kanał na YouTube z poradami dotyczącymi makijażu przyciąga co miesiąc ponad pół miliona internautów. Obok wskazówek jak podkreślić brwi, dbać o paznokcie oraz dobrać podkład do twarzy, na kanale zamieszczane są również filmiki – tutoriale, jak stworzyć charakteryzację w stylu zombie czy sztuczną bliznę np. na Halloween.

Jedna z najpopularniejszych youtuberek wydała również książkę, w której zdradza wpracowane przez lata tajniki makijażu i podpowiada, jak wykorzystywać je na co dzień. Premiera „Red Lipstick Monster – tajniki makijażu” odbędzie się 4 listopada. Z tej okazji autorka odwiedzi Pasaż Grunwaldzki i księgarnię „Autorska”, aby podpisać swoje premierowe książki i porozmawiać z czytelniczkami. Spotkanie poprowadzi Radzka, czyli Magdalena Kanoniak, wrocławska stylistka, blogerka i pasjonatka mody.

Pierwsza część spotkania odbędzie się na scenie (poziom „0”) w Pasażu Grunwaldzkim o godzinie 17.00 (w środę 4 listopada). Podczas drugiej części autorka będzie podpisywała książki w księgarni „Autorska” na poziomie „+1”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *