Queen Symfonicznie w Sali Koncertowej Radia Wrocław

1383406_569002259820473_1598411241_nOrkiestrowe wykonanie największych rockowych przebojów grupy Queen, w towarzystwie chóru – tego niezwykłego projektu będzie można wysłuchać już 19 listopada, w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Projekt „Queen Symfonicznie” współtworzą orkiestra Alla Vienna, chór Vivid Singers oraz aktor Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi – Mariusz Ostrowski (w roli Freddiego Mercury’ego). Zespół po raz pierwszy przedstawił swoją interpretację utworów „Królowej” w 2011 r. i od tej pory sukcesywnie dociera ze swoim dobrze przyjętym show, do kolejnych miast.

Koncert składa się z dwóch części: pierwsza – bardziej klasyczna, poświęcona będzie początkowym latom funkcjonowania zespołu, druga – dużo bardziej dynamiczna i odzwierciedlająca charakter koncertów Queen, u szczytu ich popularności. Wszystko to w towarzystwie świetlnych aranżacji i doskonałego nagłośnienia.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.30. Do nabycia są jeszcze bilety, w cenie od 125 zł. Bilety do kupienia na platformie Eventim i Ticketpro lub w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Kinga Rosińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *