Rozegraj dobrze ten weekend! Festiwal „Piksele i Pionki” w Alei Bielany

Już 1 i 2 września miłośnicy wszelkiego rodzaju gier mogą spodziewać się nie lada gratki! W najbliższy weekend Aleja Bielany zamieni się w wielkie centrum emocjonujących rozgrywek gamingowych.

Strefy virtual reality, symulatory jazdy, konsole do e-sportu, interaktywne planszówki i wiele więcej! To wszystko czekać będzie na gości centrum w ramach eventu „Piksele i Pionki”. Dwudniowe wydarzenie, odbywające się od 11:00 do 19:00 zapewni każdemu, bez względu na wiek, poziom zaawansowania lub preferowaną formę rozgrywek, wyjątkowe przeżycia.

Piksele
Fani cyberrozrywki w strefie wirtualnej rzeczywistości będą mogli wyruszyć na podbój wszechświata lub wcielić się w rolę superbohatera, ratującego świat przed zagładą.
Dla amatorów szybkości przygotowane zostaną symulatory jazdy, a zapaleni piłkarze będą mogli spróbować swoich sił w rozgrywkach e-sportowych.

Pionki
Miłośnicy gier „bez prądu” również nie będą zawiedzeni. Dla nich udostępnione zostaną strefy gier planszowych XXL. Nie mówimy tu jednak o klasycznych warcabach czy chińczyku. Imponujące rozmiarami gry częściej wymagać będą wcielenia się w rolę artysty-dekoratora, gigantycznego robota lub rewolwerowca niż rzucania kostką i przechodzenia z pola na pole. Bez obaw! Reguły każdej planszówki na bieżąco wyjaśniać będą chętni do pomocy eksperci.

Amatorzy rywalizacji natomiast będą mogli wziąć udział w turniejach gier karcianych i figurkowych, a także popularnych piłkarzykach.

Wszystko gra!
Uzupełnieniem wydarzenia będą animacje i warsztaty kreatywne dla najmłodszych, konkursy z nagrodami oraz profesjonalne pokazy tańca.

Festiwal Gier „Piksele i Pionki”
Aleja Bielany, 1-2 września, 11:00-19:00, plac przy wejściu środkowym do centrum
Wstęp na wydarzenie bezpłatny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *