Runmageddon na Stadionie Wrocław

Koniec sezonu 2019 Runmageddonu zbliża się coraz większymi krokami. Ostatnia w tym roku edycja najpopularniejszego w Polsce cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami zaplanowana została na 19-20 października i odbędzie się na Stadionie Wrocław.

W weekend 19-20 października odbędzie się ostateczne starcie najlepszych biegaczy ocr-owych oraz najbardziej wytrwałych Runmageddończyków. Stadion oraz tereny do niego przyległe zamienią się w trasy ekstremalnego wydarzenia i co ważniejsze najeżone zostaną przeszkodami. – Stadion Wrocław to idealne miejsce, żeby pokazać sportowego ducha Runmageddonu. To świetna lokalizacja podkreślająca wagę naszego podsumowania sezonu. Finał Ligi zawsze był wyjątkowy i dzięki gościnie stadionu będzie też taki w tym roku. Cieszę się, że możemy zorganizować drugą w tym sezonie wrocławską edycję właśnie tutaj – mówi prezes RUNMAGEDDON S.A. Jaro Bieniecki

Bardzo cieszymy się, że możemy gościć Finał Ligi Runmageddonu, bo to także pokazuje potencjał tego obiektu i przylegających terenów. Widzimy rosnące zainteresowanie imprezami biegowymi o różnym charakterze i chcemy, by odbywały się one na Stadionie Wrocław coraz częściej. Funkcjonują tutaj już dwie trasy – jedna po esplanadzie Stadionu, druga, przełajowa, w pobliskim parku. Chcemy je promować wśród biegaczy – mówi Maciej Klóska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Stadionu Wrocław.

Podczas Runmageddonu na Stadionie Wrocław, swój start będzie mógł zaplanować każdy, kto lubi niecodzienne wrażenia i sportowe wyzwania. Dla początkujących fanów ekstremalnego wysiłku przygotowana będzie trasa Intro – 3 kilometry i około 15 przeszkód. Osoby, o nieco większym apetycie na wycisk, będą mogły sprawdzić się w formule Rekrut i pokonać 6 kilometrów z 30 utrudnieniami. Zawalczyć ze swoimi słabościami będzie też można w formule finałowej, czyli na dystansie 10 kilometrów naszpikowanym 50 przeszkodami. Młodzież (12-15 lat) będzie mogła sprawdzić się w Runmageddonie Junior (2 km, 15 przeszkód), a dzieci (4-11 lat) w formule Kids o długości 1 kilometra najeżonego 10 przeszkodami. Pierwszy raz we Wrocławiu, w ekstremalnym biegu Family będą mogły wystartować rodziny, w minimum dwuosobowym składzie.

Więcej informacji oraz możliwość internetowego zapisu do udziału w wydarzeniu dostępną są na tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *