Spartan Cup – przedłużone zapisy

Do 25-ego Marca potrwają zapisy do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Spartan Cup. Organizatorzy zdecydowali się przedłużyć zapisy, ze względu na prośby od zainteresowanych drużyn.

Początkowo ostateczny termin zapisów wyznaczony został na 20 marca, ich start rozpoczął się z początkiem miesiąca. Dla niektórych drużyn był to okres niewystarczający, aby wypełnić warunki zgłoszenia – czyli przesłać formularz zgłoszeniowy, gdzie między innymi znajdują się informacje o zawodnikach zespołu, oraz uiścić wpisowe. – Na dwa-, trzy dni przed zamknięciem pierworodnej daty zapisów otrzymaliśmy kilkanaście e-maili od drużyn – mówi koordynator rozgrywek Krzysztof Retecki. – Połowa z nich prosiła nas o jeszcze parę dni, bo wciąż prowadzi nabór do drużyny, szukając dodatkowych graczy, (każdy zespół może zgłosić do 20 graczy – przyp. red.). Inne drużyny trochę za późno wzięły się za kwestie organizacyjne i nie były w stanie w wyznaczonym czasie opłacić w pełni wpisowego, prosząc nas o góra dwa-, trzy dni opóźnienia. – Przesunięcie terminu zapisów o pięć dni pozwala nam spełnić oczekiwania obydwu tych grup”- zauważa Krzysztof Retecki. Podkreśla również, że nie będzie to ze szkodą dla ligi. – Harmonogram zostanie ułożony tak, że rozgrywki na pewno zakończą się przesłanym w ofercie terminie – dodaje.

I tak zgodnie z ostatecznym kalendarzem rozgrywek: 27 marca odbędzie się pierwszy mecz 11. edycji Spartan Cup – mecz o Superpuchar, w którym zagra zwycięzca 10. edycji ligi oraz tryumfator Pucharu Ligi.
Od 30 marca ruszają regularne zmagania. Są jeszcze wolne miejsca w lidze – na stronie www.spartancup.pl znajduje się pełna oferta rozgrywek wraz z informacjami na temat zapisów. Organizatorzy kuszą m.in. nowoczesnym kompleksem przy ul. Krajewskiego (sztuczna murawa, oświetlenie, szatnie z natryskami), bogatą obsługą medialną rozgrywek oraz wysokim poziomem sędziowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *