Spotkanie autorskie z Tomaszem Kinem

bez-przedawnienia-u-iext47950738W najbliższy piątek, 24 marca odbędzie się spotkanie autorskie z Tomaszem Kinem, autorem książki „Bez przedawnienia” o Wydziale Spraw Otwartych i Niewyjaśnionych.

Wydarzenie odbędzie się o godz. 18:00 w Empiku Renoma przy ul. Świdnickiej 40.

O książce:

Wydział Spraw Otwartych i Niewyjaśnionych to ostatnia szansa na ujęcie sprawców, zanim zbrodnia się przedawni. Praca policjantów z Archiwum X to nie tylko spektakularne sukcesy, ale też porażki jak ta, gdy mimo dowodów nie udało się zatrzymać mordercy recepcjonistki hotelu w Jaśle. Czy istnieje zbrodnia doskonała? Dlaczego nie wszystkich zbrodniarzy udaje się złapać? Na te i inne pytania autor odpowie podczas premierowych spotkań z czytelnikami.

O autorze:

Dziennikarz i pisarz. Twórca pierwszego radiowego talk-show „7 grzechów głównych” – Antyradio i „Rezerwat” – radio PIN. Przez cztery lata w radiowej suterenie przesłuchiwał najgłośniejszych twórców muzyki niezależnej, tworząc pionierską audycję z muzyką na żywo „Przesłuchanie” – radio Roxy. Autor słuchowisk i audiobooka „Tytus, Romek i A’Tomek – Wyspy nonsensu”. Przez 9 lat prowadził programy w TVN Style i TVN Warszawa. W 2016 r. objechał świat, żeby spotkać się z polskimi emigrantami w dokumentalnym 10-odcinkowym cyklu „Sukces nie zna granic” w CANAL+ Discovery. Miłośnik wywiadów z niezwykłymi postaciami życia publicznego. Był redaktorem naczelnym „Exklusiv”. Pisał felietony do „Razem”, „Wprost” i „Zwierciadła”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *