Środa Śląska: W złości uszkodził cztery samochody

Do policyjnego aresztu trafił młody mężczyzna, który w akcie złości uszkodził cztery pojazdy. Nie zważając na to co robi, kopał w lusterka oraz w karoserię pojazdów, niszczył też powłokę lakierniczą. Swoim zachowaniem spowodował kilkutysięczne straty. Został zatrzymany przez średzkich policjantów. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

                                                                     fot.: KPP w Środzie Śląskiej

Policjanci z komendy powiatowej w Środzie Śląskiej zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu średzkiego w związku ze zniszczeniem czterech pojazdów w jednej z miejscowości na terenie gm. Malczyce. Wandal „wpadł” następnego dnia po zdarzeniu. Mężczyzna twierdził, że powodem jego zachowania był wypity alkohol i kłótnia z partnerką. Gdy wyszedł z mieszkania, postanowił swoją agresję wyładować na zaparkowanych pojazdach.

Idąc ulicą kopał w lusterka i karoserię zaparkowanych samochodów. 20-latek odpowie za zniszczenie czterech pojazdów i spowodowanie strat w łącznej wysokości ponad 4200 złotych. Usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Środzie Śląskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *