Strefa relaksu i reklama w jednym

Zamierzasz stworzyć swoją firmową strefę relaksu? Jeśli tak, możesz skorzystać z całej gamy produktów, które wzbogacą ją nie tylko o miejsca wygodne, ale jednocześnie przypominające o twojej marce. Mowa tutaj o siedziskach reklamowych – nietypowej, ale ciekawej formie reklamy. Zapoznaj się z nimi bliżej!

Czym są siedziska reklamowe?

Siedziska reklamowe to pojęcie, które obejmuje szeroką gamę produktów typu wypoczynek. Będą do nich należeć sofy i fotele, pufy i krzesła, a także leżaki. Każdy z tych produktów pozwoli twoim klientom zakosztować odrobiny relaksu przed spotkaniem i podjęciem ważnej decyzji. Jednocześnie, dzięki pełnej personalizacji, pozwoli na subtelne zareklamowanie twojej firmy. Ci, którzy nie przyszli na spotkanie z tobą, będą zazdrościć wszystkim, którzy odpoczywają w twojej strefie relaksu. A może też skuszą się na chwilę odpoczynku?

Dlaczego działają?

Siedziska reklamowe są nietypową formą reklamy, daleko odbiegającą od konwencjonalnych metod, takich jak ulotki czy spoty. W jaki sposób zatem działają? Popatrzmy na przykład.

Wyobraź sobie, że posiadasz salon sprzedaży w dużym centrum handlowym. Przychodzą tam ludzie w różnym wieku, o różnych celach. W pewnej chwili jednak niemal każdy z nich szuka wygodnego miejsca, na którym mógłby chwilę odpocząć. Do wyboru ma twarde ławeczki pośrodku pasażu, krzesełka obok restauracji albo… wygodną, miękką sofę i kilka foteli wokół stolika. Są ustawione na uboczu, w zacisznym miejscu, zaledwie kilkanaście kroków od twojego salonu sprzedaży.

Większość osób z chęcią skorzysta z zacisznego miejsca. Będą mogli tam nie tylko odpocząć, ale również porozmawiać i przekąsić coś, w oddali od innych odwiedzających centrum handlowe.

A teraz wyobraź sobie, że na każdym z tych wypoczynkowych siedzisk znajduje się logo twojej firmy. Ludzie odpoczywają, a jednocześnie patrzą na nie i zaczynają kojarzyć twoją markę z przyjemnością. Dzięki temu podświadomie chętniej skierują się do twojego salonu sprzedaży niż do twojej konkurencji.

Indoor i outdoor

Proponowane przez Inventini siedziska reklamowe mogą być zastosowane zarówno we wnętrzach, jak i podczas imprez w plenerze. W parku czy w czasie imprezy sportowej doskonale sprawdzą się leżaki, które możesz ustawić w zacienionym miejscu. Dzięki nadrukowi, który zostanie na nich wykonany, zarówno uczestnicy spotkania, jak i przypadkowi przechodnie zwrócą na nie uwagę, a to z kolei pozwoli im zapamiętać twoją markę.

Swoim klientom Inventini proponuje w pełni spersonalizowane produkty wysokiej jakości, dzięki czemu każdy, kto skorzysta z twojej strefy komfortu, opuści ją wypoczęty i zadowolony z siedziska, które sobie wypatrzył. Dodatkowym atutem jest estetyczny, kolorowy wygląd, który przyciąga uwagę i może stanowić ciekawą ozdobę miejsca, w którym się znajdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *