Świętuj z Wedlem Dzień Czekolady

Wedel_Ptasie Mleczko (R)_opakowanie vintageJuż w najbliższą niedzielę 4 września będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Czekolady. Dla marki E.Wedel jest to podwójne święto – to także 80. urodziny pianek Ptasie Mleczko®. Z tej okazji zaprasza wrocławian do wspólnego świętowania w okolicach Magnolii. Wstęp bezpłatny.

Świętowanie rozpoczyna się w tę niedzielę 4 września od godz. 11.00. Na wszystkich uczestników czeka szereg atrakcji, m.in. skok w olbrzymie pudełko pianek Ptasie Mleczko®, fontanna czekoladowa i mnóstwo konkursów. Będą też cukiernicy z Pracowni Rarytasów E.Wedel, z którymi będzie można porozmawiać i zapytać o słodkie tajemnice sztuki czekoladowej.

O godzinie 18.00 odbędzie się wielki finał tegorocznego Dnia Czekolady, czyli największa pianka Ptasie Mleczko® w historii, przygotowana pod czujnym okiem Maestro Czekolady E.Wedel Janusza Profusa, której wszyscy będą mogli skosztować.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Mieszkańcy Wrocławia będą się dzielić swoimi wrażeniami z uczestnikami wydarzeń w Warszawie i Krakowie, dzięki multimedialnym telebimom.

Zaproszenie_WROCLAW

Marka E.Wedel już po raz czwarty świętuje Międzynarodowy Dzień Czekolady, tym razem pod patronatem pianek Ptasie Mleczko®, które obchodzą w 2016 roku 80. urodziny. W 2012 roku przy rondzie De Gaulle’a w Warszawie stanęła czekoladowa palma, w 2014 roku na przeciwko Pałacu Kultury i Nauki pojawiła się jego karmelowa replika, w kolejnym zaś – w Warszawie, Poznaniu i Krakowie bohaterami święta były czekoladowe rzeźby, symbole miast: warszawska Syrenka, Smok Wawelski oraz poznańskie Koziołki. Wszystkie rzeźby zostały przygotowane w Pracowni Rarytasów E.Wedel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *