Szkolenia z negocjacji biznesowych – Wrocław

Nieodmienną cechą dobrego przedsiębiorcy czy handlowca, starającego się o zdobywanie w firmie coraz wyższej pozycji, jest umiejętność prowadzenia negocjacji. Tego typu umiejętności przydają się dzisiaj na większości stanowisk, nie tylko korporacyjnych, w których niezbędnym elementem jest skuteczne porozumiewanie się z ludźmi i przekonywanie ich do swoich racji.

Szkolenia od Maciołek&Wspólnicy

Marka, która jest już doskonale znana w Krakowie i cieszy się ogromnym zaufaniem, propozycje szkoleń kieruje również do wrocławskiego rynku pracowników. Szkolenia z negocjacji to podstawa wszelkiego biznesu. Dzięki Maciołek&Wspólnicy masz możliwość dodatkowego wsparcia swoich szkoleń czy umiejętności o dodatkowe kursy z budowania autorytetu szefa czy z zaawansowanych umiejętności komunikacji interpersonalnej, niezbędnych do skutecznego prowadzenia rozmów z drugą stroną, również zwykle doskonale przygotowaną. W ofercie można znaleźć również tradycyjne szkolenia z negocjacji handlowych, ale oczami kupca,  czy z negocjacji biznesowych z wykorzystaniem technik perswazji i wywierania wpływu, a także kurs obrony przed wywieraniem wpływu przez drugą stronę. Sprawdź pełną ofertę szkoleń na stronie firmowej Maciołek&Wspólnicy.

Avenhansen i jego propozycje

Wśród propozycji szkoleń Avenhansena we Wrocławiu trzeba nadmienić, że skupia się on na szkoleniach otwartych, zorientowanych jednak na najważniejsze zagadnienia. Jeśli chodzi o techniki negocjacji, warto zainteresować się szkoleniem z negocjacji i rozwiązywania konfliktów, które zdarzają się nierzadko zarówno na linii sprzedawca-kupujący, jak i na linii biznesmen-biznesmen. Wśród propozycji można znaleźć również skuteczne negocjacje, również związane ze sposobami i trudnościami wynikającymi z chęci porozumienia się. Avenhansen stawia również na negocjacje, odbywające się coraz częściej  w firmach za pośrednictwem pracowników z odpowiednim przygotowaniem lingwistycznym – „negocjacje zakupowe z partnerem międzynarodowym”, zwracającym uwagi głównie na różnice, ale i na podobieństwa, a także wskazującym wszystkie niebezpieczne momenty. Bardzo ciekawą propozycję stanowi również „optymalizacja wyniku negocjacji przy braku równowagi sił” – mocno zaawansowane i praktyczne warsztaty, mogące wiele spraw ułatwić. Wisienką na torcie tych warsztatowych zmagań może być szkolnie z zakresu zarządzania sobą oraz organizowania pracy czy radzenia sobie z relacjami międzyludzkimi. Wszystkie szkolenia z zakresu negocjacji kosztują 1480 złotych, jednak firma zapewnia możliwość zdobycia dofinansowania.

Szkolenia Inquest

To bardzo nowoczesna i podchodząca nieco twórczo do tematu szkoleń placówka, prowadząca nie tylko standardowe, stacjonarne szkolenia w wielu zakresach, dodatkowo prowadząca doradztwo strategiczne, badania organizacji, PR marketing, oferuje także nagrania video oraz szkolenia za pomocą platformy e-learningowej. Ta dość innowacyjna działalność cieszy się w Wrocławiu słusznym zaufaniem. Podejście firmy jest profesjonalne, zapewnia indywidualne rozwiązania problemów czy podejścia do tematów – między innymi negocjacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *