’Tajemnica pod jemiołą’ Richarda Paula Evansa

Los nagradza tych, którzy mają odwagę sięgnąć po szczęście.

Po odejściu żony Alex zostaje sam, z pustym kontem i raną w sercu. Pragnie poznać bratnią duszę – kogoś, kto zrozumie, jak bardzo jest samotny i spragniony miłości. Przypadkowo trafia na blog, którego autorka codziennie wysyła wzruszające listy do wszechświata.

Jej wrażliwość ożywia te zakamarki duszy Alexa, które on sam od dawna uważał za martwe. Mężczyzna decyduje się wyruszyć w szaloną podróż do urokliwego, zaśnieżonego miasteczka na drugim końcu kraju. Zamierza odnaleźć kobietę, która skradła mu serce, chociaż zna tylko  jej inicjały…

Tajemnica pod jemiołą to ostatnia część trylogii „Pod Jemiołą” Richarda Paula Evansa – lekarza dusz  i mistrza świątecznych opowieści. Tym razem pisarz przypomina, że szczęście wymaga odwagi, a Boże Narodzenie to najlepszy moment, żeby podarować komuś miłość.

KONKURS

Mamy dla Was 2 egzemplarze książki: ‚Tajemnica pod jemiołą’ Wydawnictwa Znak. Aby zdobyć jedną z nich odpowiedz na pytanie: Podaj 5 tytułów książek, których autorem jest Richard Paul Evans. Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz JEMIOŁA. Na odpowiedzi czekamy do 30.10 do godz. 12.00. Zwycięzcy poinformowani zostaną drogą mailową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *