TakaPara: wyraź siebie poprzez kolorowe skarpetki

Moda na kolorowe skarpetki nie przemija! Wyróżnij się z szarego tłumu! TakaPara proponuje to, co najlepsze w łódzkiej tradycji tekstylnej, czyli niebanalny wzór i najwyższą jakość.

Skarpetki to nieodłączny element ubioru każdego z nas. Jednak dla wielu  skarpetki stały się czymś więcej niż tylko kawałkiem materiału zakładanego na stopy- skarpety stały się sposobem wyrażania siebie.

Bądź sobą, bądź inny

TAKAPARA to kolorowe skarpetki mocno zakorzenione w łódzkiej tradycji tekstylnej. Wzory noszą nazwy łódzkich ulic, logo inspirowane jest alfabetem Strzemińskiego, a sama nazwa, wbrew obecnym trendom, zachowała polskie brzmienie. – TAKAPARA to proste hasło, które idealnie pasuje do produktu i idei przedsięwzięcia. Taka para skarpet, bo można nosić dwie różne skarpety; taka para ludzi, bo skarpetki pasują i takiej i takiej parze; i oczywiście taka para do działania- przekonują twórcy projektu. 

W sklepie takapara.com znajdziesz unikalne wzory skarpet, które z pewnością pozwolą wyróżnić się z tłumu. – Kolorowe skarpety to również idealny dodatek do oficjalnego stroju, jakim jest garnitur, dzięki nim pokażesz dystans do siebie oraz to, że lubisz przełamywać schematy- mówi Łukasz Milanowski, twórca i projektant marki TAKAPARA.

Unikalne wzory i świetna jakość

Pomysł stworzenia marki TAKAPARA narodził się w czerwcu 2015 w Łodzi… przy kawie na OFF-ie. To owoc spotkania dwóch światów: uśpionej potrzeby tworzenia i korpo-zmęczenia. – Od lat chciałem zrobić coś ciekawego, coś nietuzinkowego, coś, co zachwyci oko i pozwoli mi się spełnić. Kolorowe skarpetki uwielbiałem praktycznie od zawsze, dziś nadszedł czas stawić czoła wyzwaniu, nadszedł czas by stworzyć markę- wspomina Łukasz Milanowski.

I udało się, sklep takapara.com już trzeci rok wyznacza trendy i kreuje modę!

                                                   KONKURS

Odpowiedz na pytanie: Który wzór kolorowych skarpet TakaPara (strona sklepu www.takapara.com) uważasz na najbardziej szalony/kreatywny i dlaczego?

Nagrody:
1 miejsce: zestaw 3 par skarpet TAKAPARA w pudełku (wzory i rozmiar do wyboru)
2 miejsce: 2 pary wybranych skarpet TAKAPARA
3 miejsce: 1 para wybranych skarpet TAKAPARA

Wasze odpowiedzi wysyłajcie na maila: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpiszcie TAKAPARA. Na wasze odpowiedzi czekamy do 17.09. do godz. 12.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo i poproszeni o wskazanie wzoru i rozmiaru wybranych przez siebie skarpet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *