Tropiciel w Krośnicach wystartuje już w ten weekend!

tropiciel krośnice23. Przygodowy rajd na orientację TROPICIEL rozpocznie się w nocy z 22 na 23 lipca. Uczestnicy będą ścigać się pieszo lub na rowerach wykonując po drodze liczne zadania sprawnościowe, zręcznościowe i logiczne.

Udział w rajdzie można wziąć indywidualne lub grupowo.  W tegorocznej edycji do wyboru są trasy o różnym poziomie trudności:

  • trasa rowerowa – o długości 40 km dla drużyn liczących 2–4 osoby;
  • trasy piesze podstawowe – o długości 20 km (dla mniej doświadczonych) lub 40 km (dla bardziej doświadczonych) – drużyny liczące 4–6 osób;
  •  trasa piesza rozszerzona – o długości 60 km (dla profesjonalistów) ­– drużyny 4–6-osobowe
  • piesza nawigacyjna – trasa podstawowa, ale klasyfikowana według umiejętności nawigacyjnych – drużyny rozliczane są nie według czasu, ale najmniejszej liczby przebytych kilometrów – dla drużyn liczących 4-6 osób.

Po powrocie z trasy, w bazie rajdu, na wszystkich uczestników czekał będzie ciepły posiłek. Wśród tych, którzy będą obecni na zakończeniu rajdu i zdobędą przynajmniej jeden punkt kontrolny, rozlosowane zostaną nagrody.

Informacje dla uczestników

Rejestracja uczestników będzie otwarta w godzinach:
– od 17:00 do 22:00 (sobota) dla tras pieszych,
– od 23:00 do 01:00 dla tras rowerowych.

Pełne drużyny powinny zarejestrować się na godzinę przed startem. Kompletowanie drużyn niepełnych i osób pojedynczych będzie od 17:00 do 18:00 na trasy piesze i od 23:00 do 24:00 na trasy rowerowe.

Mapy będą wydawane na 5 minut przed startem danej drużyny.

Więcej informacji: LINK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *