Uwaga! Duże zmiany na ulicach Wrocławia

Do 26 września br. w wielu punktach miasta wystąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu. Wymaga tego m.in. wykonanie oznakowania poziomego, prace sieciowe oraz planowane imprezy i wydarzenia kulturalne.

Curie-Skłodowskiej

Zakaz zatrzymywania się na ul. Łukasiewicza po stronie lewej na odcinku od ul. Curie-Skłodowskiej do ul. Smoluchowskiego będzie obowiązywał od 20 września przez czas niezbędny do wyznaczenia płatnych miejsc postojowych.

Plac Strzelecki
Zakaz zatrzymywania się na pl. Strzeleckim 16 (przy Podwórcowej) będzie obowiązywał od 21 września przez czas niezbędny do wyznaczenia 3 miejsc postojowych dla osób z niepełno sprawnościami (niebieskie koperty).
Brak przejazdu w sięgaczu ul. Pęgowskiej (sięgacz via a vis posesji nr 6) w dniach 20 września – 1 października, w związku z budową sieci kanalizacji sanitarnej na rzecz MPWiK.

Wita Stwosza

Na ul. Wita Stwosza 40-41 w dniach 24-26 września będzie obowiązywała zmiana w parkowaniu – miejsca postojowe ogólnodostępne i przeznaczone dla pojazdów elektrycznych zostaną przeznaczone na potrzeby pojazdów osób niepełnosprawnych oraz obsługi jarmarku.

Paulińska

Na ul. Paulińskiej na odcinku od pl. św. Macieja do ul. Rydygiera w dniu 25 września w godz. 19:00-22:00 będzie obowiązywał zakaz ruchu kołowego. Ograniczenie ma związek z organizacją wydarzenia Kinomural 2021.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *