Wieczorny Bieg Rodzinny rusza 17 czerwca – ostatnie dni zapisów

 

wieczorny bieg rodzinnyPKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego to impreza towarzysząca 5. PKO Nocnemu Wrocław Półmaratonowi. Na starcie mieszkańcy będą mogli pojawić się razem ze swoimi najbliższymi. To już ostatnie dni zapisów!

W tym roku limit uczestników ustalono na 500 osób. Amatorzy biegania, którzy wyruszą na trasę 2 godziny przed startem głównej imprezy – 5. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu, dokładnie o godz. 20.00, będą mieli do pokonania dystans mili olimpijskiej, czyli 1609 m. Zapisy do biegu zostały uruchomione 19 maja i trwają do 15 czerwca br.

Wydarzenie ma charakter otwarty, liczy się udział, a nie wynik. Mogą w nim wziąć udział wszyscy chętni – niezależnie od wieku. Każdy z uczestników, który dokona zapisu otrzyma w Sekretariacie Biegu numer startowy, a po ukończeniu biegu zostanie mu wręczony na mecie pamiątkowy medal.

Ostatnia szansa by się zapisać

Aby wziąć udział w biegu należy się zapisać elektronicznie (do 15 czerwca 2017 lub wyczerpania limitu 500 uczestników) i zapłacić 10 zł za numer startowy. Weryfikacja i odbiór numerów startowych w Sekretariacie Biegu – Stadion Olimpijski, Hala wielofunkcyjna AWF Wrocław, w terminach:

1. 16 czerwca w godzinach 16.00 – 22.00,

2. 17 czerwca w godzinach 9.00 – 19.30.

Zapisy – LINK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *