Wrocław w rytmie Disco – zmiany w MPK

W związku z planowanym koncertem „Wrocław w rytmie Disco” na Stadionie Wrocław, który odbędzie się w dniu 14 czerwca 2017 roku (środa) o godzinie 20:00, zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej.

Odwóz widzów z koncertu

 • T1 (tramwajowa linia specjalna)
  Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek

  Linia w celu odwozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 20 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 0:15 w nocy z 14/15 czerwca 2017 roku.

 • T2 (tramwajowa linia specjalna)
  Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska

  Linia w celu odwozu widzów będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 20 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 0:10 (odjazd z Leśnicy) w nocy z 14/15 czerwca 2017 roku.

 • S1 (autobusowa linia specjalna)
  Pilczyce – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek

  Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała co około 2 minuty przez około 15 minut po zakończeniu koncertu na Stadionie tj. od około godziny 0:15 w nocy z 14/15 czerwca 2017 roku.

 • S2 (autobusowa linia specjalna)
  Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek

  Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała co około 2 minuty przez około 15 minut po zakończeniu koncertu na Stadionie tj. od około godziny 0:15 w nocy z 14/15 czerwca 2017 roku.

Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne) również w liniach specjalnych T1, T2, S1 i S2 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).

Wrocław w Rytmie Disco

Na scenie pojawią się  ikony gatunku: Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, MIG, Czadoman, After Party, Long&Junior, Masters, Bayer Full, Łobuzy, Milano, Mejk, Power Play, Quest, Playboys czy Marcus P. Obok polskich artystów na scenie wystąpią również gwiazdy zagraniczne – Jenny Berggren z Ace of Base, Rui Carlos Ferreira z Bad Boys Blue, Kamaliya, czy La Bouche.

W tym roku Telewizja Polsat oraz muzyka disco polo obchodzą swoje 25-lecie. To właśnie Telewizja Polsat jako pierwsza zaczęła pokazywać tę muzykę, która nie była dotychczas obecna w żadnej innej telewizji.

Wejściówki w cenie od 39 złotych można kupić na www.eBilet.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *