„Wszystko oprócz prawdy”- czy jesteś przygotowana na to, co znajdziesz?

Powieść, od której nie sposób się oderwać! Czytasz ją jednym tchem, a potem żałujesz, że już ją skończyłaś! Ale, ale, co na to Twój partner?

Czy zdarza ci się sprawdzać telefon partnera?
Czy masz do tego prawo?
I czy jesteś przygotowana na to, co tam znajdziesz?

Wszystko zaczęło się od wiadomości. Do której Rachel nawet nie chciała zajrzeć. Kocha Jacka. Spodziewa się jego dziecka. Ufa mu bezgranicznie.
Ale co się stało, to się nie odstanie. Rachel nie cofnie czasu i nie uwolni się od myśli, które nie dają jej spokoju po tym, co przeczytała.
Dlaczego Jack kłamie na temat swojej przeszłości? Co właściwie ukrywa? I czy Rachel ma prawo za wszelką cenę dociekać prawdy, zwłaszcza że sama nie gra w otwarte karty?

Pełna zwrotów akcji, nie sposób się oderwać. 
„Hello”

Doskonałość. Intrygująca i wciągająca. Wspaniały debiut. 
Clare Mackintosh, autorka międzynarodowego bestsellera „Pozwolę Ci odejść”

Pięknie napisana powieść w stylu noir, pełna sekretów i kłamstw. 
Claire Douglas, dziennikarka i pisarka

McAllister po mistrzowsku buduje napięcie. Porywająca od pierwszej do ostatniej strony. 
„Good Housekeeping”

Gillian McAllister – pisze, odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham, gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść „Wszystko oprócz prawdy” znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów „Sunday Timesa”.

                                                                         KONKURS

Mamy dla Was 1 egzemplarz książki:”Wszystko oprócz prawdy” Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Aby ją zdobyć odpowiedz na pytanie:  W jakim mieście mieszka Gillian McAllister? Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz GILLIAN. Na odpowiedzi czekamy do 28.01. do godz. 12.00. Zwycięzca poinformowany zostanie drogą mailową. Wygrywa 29 prawidłowa odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *