Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego

W miarę gdy dziecku przybywa lat, wzrastają też jego inne potrzeby, do których rodzice chcą się jak najlepiej dostosować.

Fotelik samochodowy można odpowiednio dobrać do wieku i wagi dziecka, by zapewniał nie tylko bezpieczeństwo podczas przewożenia ale także komfort i wygodę podczas jazdy samochodem. Bezpieczne foteliki samochodowe są wyposażone w szeroko pojęty system bezpieczeństwa, które obejmuje:

  1. Pasy bezpieczeństwa podstawowe oraz dodatkowe boczne, wzmocnione,
  2. Systemy ochrony bocznej,
  3. ISOFIX, SecureGuard

Przykładem takiego właśnie fotelika samochodowego jest fotelik Romer Advansafix III SICT, który zapewnia dziecku bezpieczeństwo pod każdym względem, idealny jest dla dzieci z wagą od 9kg do 36 kg. Przeznaczony już dla malucha, który wyrósł z samochodowego nosidełka. Może więc być używany nawet do czasu, gdy skończy ono 12lat.

Jest to fotelik więc wydajny, dla mniejszych i starszych dzieci, jest solidny, co jest jego dodatkowym atutem, gdyż może być używany przez wiele lat. Fotelik Romer Advansafix III SICT rośnie razem z dzieckiem, dostosowuje się do indywidualnych potrzeb małego podróżnika. Ułożenie fotelika w odchylonej pozycji wraz z miękkimi ścianami bocznymi, daje rodzicom pewność, że dziecko podróżuje komfortowo. Fotelik jest wyposażony w dwa różne rodzaje zapięcia dla mniejszych dzieci pięciopunktowe oraz dla większych trzypunktowy pas bezpieczeństwa z ochroną SecureGuard.

Fotelik Romer Advansafix III SICT posiada wyciągany w górę regulowany zagłówek, przeznaczony dla większych dzieci. Fotelik posiada liczne zaawansowane udogodnienia technologiczne, by dzięki temu zapewnić rodziców o bezpieczeństwie ich dziecka. Połączony z systemem ISOFIX fotelik razem z systemem Pivot Link zapewnia ochronę głowy dziecka w razie uderzeń bocznych, zmniejsza siłę uderzenia i ruch głowy do przodu. Dodatkowo System SICT chroni dziecko podczas kolizji w razie uderzeń z boku.

Fotelik Romer Advansafix III SICT łatwo zamontować w samochodzie, przodem do kierunku jazdy, jest stabilny, łatwy w utrzymaniu czystości. Fotelik ten dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *