Wyczyść swój komputer z AVG PC TuneUp

Nie wyrzucaj swojego starego komputera! On może ci posłużyć jeszcze przez długie lata. Wystarczy, że zoptymalizujesz jego działania, a będzie śmigał jak nowy. Możesz to zrobić z programem do czyszczenia laptopów AVG PC TuneUp.

Oczyść swój stary komputer i daj mu nowe życie dzięki AVG PC TuneUp

PC TuneUp działa niczym porządny serwis sprzątający. Wystarczy jedno kliknięcie i już bierze się do pracy! Na początku sprawdza czy w systemie nie ma niepotrzebnych plików, a rejestr Windows nie zawiera uszkodzonych danych. To one powodują błędy, spowalniają działanie komputera i odpowiadają za większość awarii i zawieszanie się systemu. Jeżeli program czyszczący znajdzie takie problemy, to szybko je usunie.

Drugim etapem oczyszczania komputera jest sprawdzenie jak wielki bałagan powstał na dysku przez lata użytkowania. Znajduje się tam mnóstwo niepotrzebnych rzeczy: to, co zostaje po instalacjach, dane odinstalowywanie programów, podwójnie zapisane oraz uszkodzone pliki. AVG PC TuneUp nie tylko je odszukuje i usuwa, ale również defragmentuje dysk układając pozostałe informacje tak, bo były łatwiej i szybciej dostępne. Dzięki temu twoje pliki i aplikacje będą się otwierały szybciej.

TuneUp hibernuje zbędne programy działające w tle

Poza niepotrzebnymi plikami w komputerze jest również mnóstwo zbędnych programów. Pewnie nawet nie wiesz, że się zainstalowały! Zużywają one zasoby, które mogłyby zostać wykorzystane przez inną aplikację. Program czyszczący AVG PC TuneUp wyłącza je, ograniczając im dostęp do pamięci i procesora.

Dzięki temu aplikacje z których aktualnie korzystasz mogą działać szybciej i sprawniej. Tym bardziej że PC TuneUp potrafi rozeznać się w tym, która z nich jest obecnie najważniejsze dla ciebie i to ona dostaje dostęp do nieograniczonych zasobów.

Bateria to życie laptopa! AVG PC TuneUp wydłuża jej czas działania

Te wszystkie działania wpływają również pozytywnie na wydajność baterii. Jej energia nie jest marnowana na bezużyteczne programy, a także na procesy, które do niczego nie są potrzebne. Tryb ekonomiczny, uruchamiany przez program do optymalizacji komputera AVG PC TuneUp, pomaga utrzymać baterię w dobrej kondycji. Dzięki temu zawsze starczy ci energii na to co ważne!

Przyśpiesz swój komputer za pomocą jednego kliknięcia!

Jak na profesjonalny serwis sprzątający przystało, wystarczy że wyrazisz życzenie by twój komputer został zoptymalizowany (ręcznie w programie lub zdalnie z telefonu). Jedno kliknięcie uruchamia optymalizację i czyszczenie. Już po kilku chwilach możesz się cieszyć szybszym i wydajniejszym komputerem.

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

Przyśpiesz swój komputer dzięki AVG PC TuneUp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *