Wymieniaj książki w Factory

calywroclawczytawfactoryJuż 19 grudnia Factory dołączy do akcji „Cały Wrocław czyta” – od tego dnia będzie można wymieniać tam książki w punkcie do book crossingu.

Z tej okazji przygotowano wiele niespodzianek. O godz. 12:00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najładniej zapakowany prezent. Startują w nim młodzi Wrocławianie w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkolaki wraz z podstawówkami oraz uczniowie gimnazjów i szkół średnich. Najładniejsze pakunki przyozdobią choinkę w Factory, a zwycięskie zespoły otrzymają nagrody ufundowane przez największe centrum outletowe regionu.

Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie otwarcie kolejnej skrzynki do book crossingu.

– Włączamy się do sieci wymiany książkami, bo chcemy promować wartościowe sposoby spędzania wolnego czasu – mówi Joanna Sikora z działu marketingu Factory we Wrocławiu. – Już 19 grudnia do naszej skrzynki trafią między innymi egzemplarze publikacji „W dobrym kierunku”, w której zdradzamy wiele praktycznych i łatwych do zastosowania pomysłów ze świata mody, zdrowego żywienia, finansów, czy realizacji własnych planów. Tą akcją włączamy się także do projektu „Cały Wrocław czyta”, który ma promować spędzanie wolnego czasu właśnie z dobrą lekturą.

To jednak nie koniec niespodzianek, jakie przygotowano tego dnia Factory. Około godz. 12:30 rozpocznie się akcja czytania najmłodszym. Usłyszymy najpiękniejsze opowieści interpretowane przez miłośników dobrego słowa. Na uczestników akcji przygotowano także książkowe i słodkie niespodzianki. Wydarzenie zakończy wspólne odśpiewanie kolędy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *