Wynajem aut we Wrocławiu – podpowiadamy, które wypożyczalnie samochodów we Wrocławiu warto sprawdzić

Potrzebujesz samochodu na kilka dni lub tygodni i nie wiesz, z usług jakiej wypożyczalni skorzystać? Sprawdź listę polecanych miejsc we Wrocławiu i ciesz się szybkim oraz bezproblemowym wypożyczeniem auta.

1. Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio posiada oddziały w największych miastach Polski, a we Wrocławiu mieszczą się dwie siedziby tej firmy: przy ul. Budziszyńskiej 39 oraz na terenie Lotniska Wrocław-Strachowice. Można się z nimi skontaktować przez 7 dni w tygodniu w godz. od 8:00 do 23:00, a wszelkie dane kontaktowe do wypożyczalni aut we Wrocławiu znajdziesz na wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-wroclaw/.

Zarezerwowany samochód można odebrać w jednym z powyższych punktów lub zamówić usługę podstawienia auta do wybranej lokalizacji. Oferowany jest zarówno wynajem krótko-, jak i długoterminowy, a flota obejmuje zadbane, wygodne w prowadzeniu samochody miejskie, SUV-y oraz luksusowe auta klasy premium.

2. Car Net Polska

Car Net to jedna z największych sieci wypożyczalni samochodów, która już od 18 lat działa na polskim rynku, a obecnie w ofercie posiada aż 1700 nowych, bezpiecznych aut.

We Wrocławiu funkcjonuje jeden oddział Car Net – przy Alei Śląskiej 1. Pojazdy, zarówno samochody osobowe, jak i VAN-y oraz auta dostawcze, można zarezerwować telefonicznie lub online poprzez ich stronę internetową. Tak jak Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio, umożliwia wynajem krótko- i długoterminowy. Aby dokonać wynajmu, należy mieć ukończone min. 21 lat oraz posiadać kartę kredytową, debetową lub działalność gospodarczą. Należy również uiścić kaucję zwrotną.

3. Abacus Car Rental

Tak jak poprzednie firmy, Abacus Car Rental działa na terenie całej Polski. Biuro regionalne we Wrocławiu mieści się przy ul. Krakowskiej 48 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Całodobowo można jednak rezerwować pojazdy telefonicznie lub online.

Abacus Car Rental udostępnia trzy sposoby wypożyczania samochodów: wynajem na dni (do 30 dni), wynajem na miesiące (do 12 miesięcy) oraz wynajem na lata (od 1 roku). Dodatkowo oferuje samochody zastępcze z OC sprawcy. We flocie wypożyczalni Abacus znajdują się nowe, bogato wyposażone pojazdy, a cena za usługę jest niezależna od ilości przejechanych kilometrów.

4. EWPOL

EPWOL to wrocławska wypożyczalnia aut, którą można znaleźć przy ul. Białowieskiej 3. Oferuje wyłącznie nowe, komfortowe samochody oraz możliwość bezpłatnego dostarczenia pojazdu w wskazane miejsce na terenie Wrocławia.

W przypadku wypożyczenia auta na powyżej 7 dni nie obowiązuje limit kilometrów. Jednak przy dobowym wynajmie ograniczenie w ilościach przejechanych kilometrów wynosi 350 km. Do kosztu usługi należy dodatkowo doliczyć 20 zł za przygotowanie pojazdu.

5. Express Rent a Car

Express Rent a Car posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu wypożyczalni samochodów, a obecna flota tej firmy liczy ok. 10 000 pojazdów. We Wrocławiu znajdują się aż trzy punkty Express Rent a Car: przy ul. Marszałka Piłsudskiego 105 (na Dworcu Głównym PKP), ul. Skarżyńskiego 36 (Stary Port Lotniczy) oraz ul. Granicznej 190 (Lotnisko im. Mikołaja Kopernika).

Tak jak Abacus Car Rental, w swojej ofercie posiada usługę samochodu zastępczego z OC sprawcy oraz zapewnia krótko-, średnio- oraz długoterminowy wynajem zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. A auta można szybko i wygodnie zarezerwować m.in. poprzez aplikację mobilną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *