Zróbmy sobie kino

kino-agora-jpgRuszają bezpłatne, międzypokoleniowe warsztaty w konwencji kinowej. Będą się odbywać od 1 do 5 sierpnia w godzinach od 12:00 do 14:00.

Finałowa projekcja odbędzie się w piątek 5 sierpnia o godzinie 20:00. Akcja adresowana jest do osób w każdym wieku. Wstęp jest bezpłatny. W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy pod adresem: dorotagawarkiewicz@gmail.com (w tytule maila, proszę wpisać LETNIE KINO CK AGORA)

Harmonogram:

WARSZTATY „Żywe kino”. Wspólna zabawa w elementy kina. Gry i zabawy animacyjne wszystko w konwencji kinowej.

WARSZTAT „Eko-samochody w kinie letnim”. Warsztat tworzenia eko samochodów, z kartonów , skrzynek i innych elementów.

WARSZTAT „ ZAPROŚ SĄSIADA” – UCZYMY SIĘ DZIAŁAĆ WSPÓLNIE I LOKALNIE. Tworzymy zaproszenia dla sąsiada i plakaty na wspólny seans, wykorzystując różne formy plastyczne – między innymi metodę sitodruku.

WARSZTAT „RĘKA W RĘKĘ” Projekcja animacji, która będzie tłem do zabaw edukacyjnych.

WARSZTAT „KINO NA POWIETRZU” Tym razem podczas warsztatów powstaną różnego rodzaju siedziska dla osób starszych takie jak poduszki wypełnione granulatem styropianowym, plecione koce i dywany, paczłorkowe karimaty.

OTWARTA PROJEKCJA FILMOWA pokaz kończący tydzień Sąsiedzkiego kina norweski film fabularny pt.”Kłopoty Patryka” – kolejna porcja przygód dwójki przyjaciół, na podstawie książki Anne Cath. Film dla dzieci od lat 6. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku ok. 8-12 lat oraz towarzyszące im osoby dorosłe. warsztaty/sala teatralna CK Agora codziennie od 1 do 5 sierpnia/ godz. 12.00-14.00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *