Bezpłatne kino na Wyspie Słodowej

W ten weekend na Wyspie Słodowej odbędą się kolejne projekcje filmów. Na gości tradycyjnie czekać będą wygodne leżaki i krzesła.

Podczas seansów kina plenerowego obowiązuje zakaz picia alkoholu i palenia papierosów. Wstęp wolny.

08 lipca 2016 (piątek) – „Belgica”

Seans rozpocznie się o godz. 21.30.

Tytułowa „Belgica” to nazwa baru, prowadzonego przez braci: jednookiego Jo oraz Franka – charyzmatycznego męża, ojca i kobieciarza. Miejsce w szybkim tempie staje się modnym centrum rozrywki, wiodąc swoich właścicieli na sam szczyt. Niestety sukces nie trwa wiecznie, a kłopoty w biznesie odbijają się na życiu prywatnym i wzajemnych relacjach pomiędzy braćmi.

09 lipca 2016 (sobota) – „Heidi”

Seans rozpocznie się o godz. 21.30. „Hedi” to opowieść o losach młodego człowieka, który na przekór konwencjom społecznym postanowił zrealizować własne pragnienia. Film został dwukrotnie nagrodzony na tegorocznym MFF w Berlinie.

Pozbawiony przyjaciół, bez ambicji, z pracą, która nie przynosi satysfakcji Hedi wiedzie życie dalekie od ideału. Możliwość jakiejkolwiek zmiany staje się tym trudniejsza, że większość decyzji stara się podejmować za niego nadopiekuńcza mama. Kobieta postanawia znaleźć dla syna idealną żonę z właściwego domu, tymczasem on zakochuje się w zupełnie innej kobiecie i tym razem zamierza postawić na swoim.

kino_plenerowe_2016_lipiec-03_1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *