’Drzewołazki’,czyli wejdź ze mną na drzewo /KONKURS/

Cecylia Malik zabierze najmłodszych czytelników w świat szalonej zabawy na drzewach i podpowie co można zrobić z wierzbowych witek i z kwiatów akacji!

Sprawdź, co widać z najwyższych gałęzi!

Na podwórku pod blokiem Anielki i Antosi rośnie potężny jesion. Pewnego dnia w jego gałęziach zjawia się zagadkowa postać – to nieustraszona drzewołazka Ludka. Wraz z nią dzieci odkrywają, ile tajemnic i skarbów kryje się w koronach drzew: jesion to świetna kryjówka, z wierzbowych witek powstają bransoletki o magicznych właściwościach, a z kwiatów akacji można usmażyć najprawdziwsze placki. Tymczasem na drzewo rosnące na podwórku czyha niebezpieczeństwo…

Cecylia Malik – artystka, aktywistka i doświadczona drzewołazka – podpowie wam, jak wejść na pierwszy konar i zaprzyjaźnić się z drzewami.

„Drzewołazki” Cecylia Malik, Wydawnictwo Znak

                                                                                      KONKURS

Mamy dla Was 3 egzemplarze książki „Drzewołazki”. Aby zdobyć jeden z nich odpowiedz na pytanie: Co można zrobić z wierzbowych witek? Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz DRZEWOŁAZKI. Na odpowiedzi czekamy do 24.08 do godz. 12.00. Zwycięzcy poinformowani zostaną drogą mailową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *