„Gra w kłamstwa”, czyli kto kłamie najlepiej

Klimatyczna, niepokojąca i pełna zaskakujących zwrotów akcji „Gra w kłamstwa” to najnowszy thriller Ruth Ware, autorki bestsellerowych powieści „W ciemnym, mrocznym lesie” oraz „Dziewczyna z kabiny nr 10”, nazywanej Agathą Christie naszych czasów.
Zasady gry są proste:
1.    Kłam.
2.    Trzymaj się swojej wersji wydarzeń.
3.    Nie daj się przyłapać.

Pewnego czerwcowego poranka spokojną nadmorską wioską Salten wstrząsa makabryczne odkrycie: kobieta spacerująca z psem w okolicach ujścia rzeki Reach natrafia na ludzkie szczątki tkwiące w przybrzeżnym błocie.

Następnej nocy trzy mieszkanki Londynu – Isa, Fatima i Thea – otrzymują wiadomość, której nadejścia zawsze się obawiały. Dwa proste słowa: „Potrzebuję was”, wysłane przez Kate, czwartą członkinię tej nierozłącznej niegdyś paczki, wywrócą życie kobiet do góry nogami.

Jako uczennice szkoły z internatem w Salten, Isa i jej przyjaciółki długo bawiły się kosztem koleżanek oraz kadry nauczycielskiej, zwodząc i oszukując wszystkich wokół w ramach tak zwanej „Gry w kłamstwa”. Jednak tragiczne wydarzenie sprawiło, że nagle musiały zacząć kłamać nie dla zabawy, lecz po to, aby przetrwać.

Teraz Isa, Fatima i Thea powracają do Salten, by zmierzyć się z sekretami, które ukrywały przez siedemnaście lat.

Klimatyczna, niepokojąca i pełna zaskakujących zwrotów akcji „Gra w kłamstwa” to najnowszy thriller Ruth Ware, autorki bestsellerowych powieści „W ciemnym, mrocznym lesie” oraz „Dziewczyna z kabiny nr 10”, nazywanej Agathą Christie naszych czasów.

Tęsknisz za serialem „Wielkie kłamstewka”? Zanurz się w tym psychologicznym thrillerze i sprawdź, czy naprawdę można ufać swoim najbliższym.
„Cosmopolitan”

Bogu dzięki za Ruth Ware! „Gra w kłamstwa” tak bardzo trzyma w napięciu, że pochłania się ją za jednym razem.
„The Independent”

Tak wiele pytań… aż do ostatniej strony! Nie trzeba dodawać, że nie mogłam się oderwać od tej książki!
Reese Witherspoon

Zrezygnuj z planów na weekend. Od tej książki nie oderwiesz się, zanim jej nie skończysz. 

„Kirkus Reviews”

Ruth Ware dorastała w Sussex, na południowym wybrzeżu Anglii. Po studiach w Manchesterze pracowała jako kelnerka, księgarka, nauczycielka angielskiego oraz rzeczniczka prasowa. Zarówno jej debiutancka powieść „W ciemnym, mrocznym lesie”, jak i kolejne thrillery: „Dziewczyna z kabiny numer 10” oraz najnowszy „Gra w kłamstwa”, trafiły na listy bestsellerów „New York Timesa” oraz „The Sunday Timesa”.
Pisarka z mężem i dwójką dzieci mieszka w północnym Londynie.

                                                                                    KONKURS

Mamy dla Was 1 egzemplarz książki:”Gra w kłamstwa”, Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Aby ją zdobyć odpowiedz na pytanie:  Ile książek napisała Ruth Ware? Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz KŁAMSTWA. Na odpowiedzi czekamy do 16.02. do godz. 12.00. Zwycięzca poinformowany zostanie drogą mailową. Wygrywa 26 prawidłowa odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *