Legnica: troje nieletnich, którzy włamali się do domu w budowie, aby zrobić imprezę urodzinową złapanych

Legniccy policjanci zatrzymali trzech nieletnich podejrzanych o włamanie do domu i uszkodzenie w nim mienia. Nastolatkowie włamali się, aby zrobić imprezę urodzinową kolegi. Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy dzięki czujności sąsiadów. Teraz za swój czyn odpowiedzą przez sądem.


                                                                              źródło fot.: pixabay.com

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Legnicy został powiadomiony przez zaniepokojonego właściciela domu o podejrzeniu włamania. Pokrzywdzony otrzymał od sąsiadów informację, że do budowanego przez niego domu włamała się grupa osób. Skierowany natychmiast na miejsce patrol, podczas sprawdzania wnętrza budynku, zatrzymał trzech 15-latków. Jak się okazało nieletni dostali się do środka poprzez wyłamanie desek i płyt, które zabezpieczały otwór drzwi garażowych. Następnie wyrwali przewody elektryczne, porysowali ściany i udali się na pierwsze piętro, aby zrobić imprezę. Jeden z chłopców miał ze sobą aparat fotograficzny, którym dokumentował całą „zabawę” nastolatków. Funkcjonariusze zatrzymali trzech 15-letnich włamywaczy i umieścili ich w Policyjnej Izbie Dziecka.

Dzięki czujności sąsiadów i szybkiej reakcji policjantów, nieletnim nie udało się nic ukraść. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

Źródło: KMP w Legnicy

1 thought on “Legnica: troje nieletnich, którzy włamali się do domu w budowie, aby zrobić imprezę urodzinową złapanych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *