Lubań: Ukradł 70 jajek niespodzianek

Lubańscy policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu 18-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzieże sklepowe na terenie miasta. Sprawca kradł artykuły spożywcze, przemysłowe, ale również kosmetyczne.Jego łupem padły m. in. jajka niespodzianki w ilości 70 sztuk. Mężczyzna usłyszał 4 zarzuty za co grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

                                                                             fot.: pixabay.com

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu w bezpośrednim pościgu zatrzymali sprawcę kradzieży kartonu z zawartością 70 sztuk jajek niespodzianek. W trakcie wykonanych czynności ustalono, iż nie była to pierwsza kradzież młodego mężczyzny. Jak ustalili 18-latek tylko w okresie od 5 do 15 grudnia br. dokonał kradzieży w trzech różnych sklepach na terenie Lubania. Jego łupem padł między innymi: drobny sprzęt elektro-mechaniczny, perfumy oraz artykuły spożywcze w tym czekoladowe jajka niespodzianki. Łączne straty oszacowano na kwotę ponad 2 tysięcy złotych.

Ponadto w trakcie zatrzymania mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany.

Zatrzymanemu łącznie przedstawiono 4 zarzuty, w tym 3 kradzieże oraz posiadanie środków odurzających. Za popełnione czyny grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Lubaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *