Magiczny wieczór we wrocławskiej Renomie

Media Rodzina, polski wydawca scenariusza „Harry Potter i przeklęte dziecko”, z okazji zbliżającej się premiery książki organizuje noc pełną magii. Odbędzie się ona z 21 na 22 października 2016 w salonie Empik we wrocławskiej Renomie. Wstęp wolny.

Od godziny 21:00 do 24:00 w Empiku będą odbywać się konkursy i zabawy, połączone z pokazami iluzji magicznej. Każdy, kto tego wieczora kupi książkę, otrzyma specjalny prezent: komplet zmywalnych tatuaży z motywami graficznymi z „Przeklętego dziecka”, a jego książka oznaczona zostanie okolicznościową pieczątką.

Magiczna noc odbędzie się także w salonach Empik w 8 innych miastach Polski. Główna impreza rozpocznie się w warszawskiej Arkadii. Stanie tam scena, na której pojawią się iluzjoniści, cosplayerzy, a także polskie gwiazdy, które opowiedzą o swojej pasji do książek i świata Harry’ego Pottera. O północy pierwszy rozdział scenariusza przeczyta aktor Rafał Królikowski. Przez cały czas trwania imprezy na fanów czekać będzie wiele atrakcji, m.in.: 14-metrowa ekspozycja ulicy Pokątnej, magiczna fotobudka, zbieranie podań do Hogwartu, pojedynki czarodziejów i wyścigi na miotłach. W trakcie imprezy zaplanowany jest także konkurs na najlepsze przebranie inspirowane serią o Harrym Potterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *