zmiany w rozkładzie mpk wrocław

MPK: czasowe zmiany w rozkładzie

mpk tramwaje autobusy zmiany wrocławW związku z planowanym meczem żużlowym na Stadionie Olimpijskim 28 maja 2017 roku zostanie uruchomiona specjalna linia tramwajowa T3. Prace remontowe na ulicach – zmiany tras linii 112, 612 i nocnej 246.

Mecz żużlowy – wprowadzenie linii tramwajowej T3 (28 maja):

ODWÓZ Z MECZU


Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – Galeria Dominikańska
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 5 minut przez około 30 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 17:30-18:00.

Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne), w tym również linią specjalną T3 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).

Przebudowa ulicy Ołtaszyńskiej na odcinku od ulicy Wojszyckiej do ulicy Stajennej. Rozpoczęcie prac na ulicy Parafialnej na odcinku od Ronda Bednarza do ulicy Pszczelarskiej

Od 28 maja 2017 roku autobusy linii 112 i 612 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od Ronda Bednarza przez ulicę Grota-Roweckiego, Kurpiów i Strachowskiego do ulicy Kutrzeby. Ponadto autobusy linii 112 powrócą w obu kierunkach na ulicę Ołtaszyńską.

Układanie warstwy ścieralnej w ciągu ulicy Kominiarskiej w dniach 27-28 maja 2017 roku

Planowane jest wprowadzenie zmiany trasy nocnej linii autobusowej 246.

Kursy ww. linii nocnej realizowane przez Pracze Widawskie zostaną skierowane w obu kierunkach ulicą Pełczyńską z pominięciem przystanków: „Rzemieślnicza”, „Kominiarska-plac sportowy” oraz pętli Pracze Widawskie zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ulicy Kominiarskiej, Księgarskiej, Zduńskiej i Kminkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *