Patryk Vega: Ten film przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku

Zdjęcia: Anna Gostkowska, Copyright ©Ent One Investments
Fot. Anna Gostkowska, Copyright ©Ent One Investments

„Pitbull. Niebezpiecznie kobiety” trafi do kin 11 listopada 2016 i zgodnie z zapowiedziami ma przejść do historii. Patryk Vega, reżyser „Pitbulla”, obiecuje widzom jeszcze więcej humoru, akcji oraz znakomitą ekipę aktorską.

– „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” stanowi drugą część trylogii – mówi Patryk Vega. – Dotychczas kobieta była uprzedmiotowiona w policyjnym kinie. Nosiła teczkę za facetem, albo była podawaczem kwestii. W „Pitbullu. Niebezpiecznych kobietach” po raz pierwszy kobiety staną się sprawczyniami wydarzeń. Jest to możliwe za sprawą tego, że w ubiegłym roku aż 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu. Całość fabuły koncentruje się wokół mafii paliwowej i wyłudzeń Vat-u na kwoty setek milionów złotych.

W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Płeć piękną reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska. Wszyscy aktorzy zgodnie deklarują, że „Niebezpieczne kobiety” dostarczą wam wielu fantastycznych, groźnych, ale i śmiesznych wrażeń.

– Aktorzy dali z siebie wszystko, dzięki czemu widzowie zobaczą ich w absolutnie rewelacyjnych kreacjach, w jakich nie widzieli ich nigdy wcześniej – dodaje Vega. – Razem ze wspólnikiem, Emilem Stępniem, jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zgromadzić tak znakomitą ekipę aktorską. Wierzymy, że uda nam się oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film.

image001
fot. Anna Gostkowska, Copyright ©Ent One Investments
fot. Anna Gostkowska, Copyright ©Ent One Investments

Tekst powstał we współpracy z portalem kulturalnym BeGoodArt

4_by_theavies-d9eolq71-e1466948945864

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *