Projekt EXPLORE WROCŁAW by WROCLOVERS

„EXPLORE” – (j.ang) [ɪks`plo:(r)] czasownik; – badać, odkrywać

W ramach naszego nowego projektu EXPLORE WROCŁAW by Wroclovers przez najbliższy rok będziemy zachęcać użytkowników aplikacji Instagram do odkrywania z nami Wrocławia i jego zakątków.

Raz w miesiącu będziemy zapraszać na spacery fotograficzne do dobrze znanych miejsc i obiektów na mapie Wrocławia, odkrywając w nich przestrzenie, które z reguły są niedostępne dla odwiedzających. W trakcie naszych instameetów, czyli spotkań fanów Instagrama, będziemy wspólnie fotografować zwiedzane obiekty i publikować nasze zdjęcia na Instagramie, ale przede wszystkim zależy nam na integracji uczestników naszych spotkań, kreatywnym spędzaniu wolnego czasu oraz budowaniu społeczności WROCLOVERS.

Każdemu tego typu spotkaniu będą towarzyszyć konkursy związane z fotografią mobilną oraz dodatkowe atrakcje przygotowane wspólnie przez Wroclovers oraz podmioty współdziałające z nami przy organizacji poszczególnych instameetów.

Na pierwszy instameet w ramach EXPLORE WROCŁAW zapraszamy już 12 kwietnia, w najbliższą niedzielę na Stadion Wrocław, który zwiedzimy wszerz i wzdłuż poznając jego wszystkie zakamarki i tajemnice.

Spotykamy się punktualnie o godzinie 12.00 przy wejściu od ulicy Królewieckiej, gdzie w towarzystwie przewodnika stadionowego udamy się na eksplorację. Po drodze zwiedzimy szatnię piłkarzy, strefę VIP, przejdziemy na trybunę prasową, a także zajrzymy do stadionowego aresztu!

Jak zawsze z tej okazji, wspólnie ze Stadionem Wrocław przygotowaliśmy dla uczestników spotkania masę niespodzianek oraz instagramowy konkurs, którego zasady i regulamin przedstawimy podczas spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *