Przedpremierowy pokaz filmu „Król Życia” 21 września 2015 w ramach Kocham Kino w Multikinie Pasaż Grunwaldzki

Szczęście jest zaraźliwe w promieniu 800 metrów – przedpremierowy pokaz filmu „Król Życia” 21 września 2015 w ramach Kocham Kino w Multikinie

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na pokaz przedpremierowy filmu „Król Życia” przezabawnej komedii z Robertem Więckiewiczem, Magdaleny Popławskiej i Bartka Topy w rolach głównych. „Król życia” – przezabawna komedia Jerzego Zielińskiego przedpremierowo w ramach projektu Kocham Kino w Multikinie – już 21 września o godz. 19:00. Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się
w Multikinie Złote Tarasy.

Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca.

Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę.

Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne.

Kolejna odsłona cyklu „Kocham Kino w Multikinie” odbędzie się
21 września o godz. 19.00 w wybranych  kinach sieci Multikino:
Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa – Ursynów, Wrocław Pasaż

Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy.

Na cykl seansów Kocham Kino w Multikinie zaprasza FCA Poland.

6 thoughts on “Przedpremierowy pokaz filmu „Król Życia” 21 września 2015 w ramach Kocham Kino w Multikinie Pasaż Grunwaldzki”

  1. Ależ zapowiada się pozytywny film :) Lubię takie przewrotne historie w których główny bohater zmienia swoje życie. Wystarczy chcieć i mieć poczucie potrzeby szczęścia :)

  2. Pójdę na pewno. Dawno nie było tak pozytywnego filmu w kinach. Same głupie komedie, a to wydaję się trzymać poziom :)

  3. Jak to jedno zdarzenie może pociągnąć za sobą lawinę innych, bardzo mnie ciekawi co się wydarzy… idę na pewno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *