Rafał Maślak: mój salon to owoc miłości

677084588_maslak_salon (1)Model, Rafał Maślak, otworzył salon stylizacji paznokci. Jak przyznaje będzie on królestwem jego życiowej partnerki Kamili Nicpoń. To ze względu na jej pasję zdecydował się na taki biznes.  

Uroczyste otwarcie salonu Rafała Maślaka o nazwie Akademia Semilac miało miejsce w miniony wtorek, dopiero od dziś jest on jednak dostępny także dla klientów. Model twierdzi, że jest to królestwo jego życiowej partnerki Kamili Nicpoń, on jedynie użycza nazwiska na potrzeby reklamowe. Zaznacza też, że posiadanie własnego salonu było marzeniem jego partnerki, która od dłuższego czasu pasjonuje się stylizacją paznokci i współpracuje ze znaną firmą kosmetyczną z tej dziedziny.

Gdyby nie to, że Kamila kocha paznokcie i ma niezwykły talent, to tego miejsca by nie było. To jest owoc naszej miłości, przyczyn, przypadków i tego wszystkiego, co nas w życiu spotyka – powiedział Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Nigdy w życiu bym się nie spodziewała takiego prezentu. Uważam do tej pory, że w sumie na niego nie zasługuję, bo jakoś tak nie potrafię takiego ogromu przyjąć na siebie – dodaje Kamila Nicpoń.

W salonie Rafała Maślaka działać będzie zarówno część usługowa, w której klientki będą mogły się poddać stylizacji paznokci, jak i część szkoleniowa. Szkolenia, po których będzie można uzyskać certyfikat, mają ruszyć już we wrześniu. Rafał Maślak i jego partnerka chcą, by salon oferował jak najszersze usługi z zakresu stylizacji paznokci, zarówno w zakresie usługowym, jak i szkoleniowym. Para przewidziała też legowisko dla swojego czworonożnego pupila pies o imieniu Tequila nie lubi bowiem rozstawać się ze swoją panią. Dwupoziomowy, przestronny lokal mieści się w centrum Warszawy.

Model sam także aktywnie zaangażował się w prace remontowe, a w mediach społecznościowych chętnie publikował zdjęcia pokazujące jak wierci dziurę w ścianie lub przygotowuje zaprawę murarską. Zapytany, czy kolejnym prezentem dla Kamili Nicpoń będzie pierścionek zaręczynowy, nie zaprzecza.

– W przyszłości tak, ale nie powiem kiedy, bo to musi być niespodzianka – powiedział Rafał Maślak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *