RED BULL WIOSŁEM PO ODRZE: NADCHODZI 2. EDYCJA KAJAKOWEGO WYŚCIGU

Niecodzienny wyścig kajakowy o ekscytującym sportowym formacie powraca do Wrocławia! Już 3 października z Wyspy Bielarskiej wystartuje Red Bull Wiosłem po Odrze, w którym udział może wziąć nawet 100 dwuosobowych załóg. Trasa zawodów przecina 6 mostów, a każdy z nich będzie eliminował najwolniejszą osadę. Rejestracja dla miłośników wodnych przygód już wystartowała! Impreza została objęta Honorowym Patronatem Dyrektora Sportu, Turystyki i Rekreacji Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Po udanym ubiegłorocznym debiucie, kajakowa rywalizacja wraca do miasta stu mostów. Na wioślarzy czeka malownicza trasa, która składa się z 3 pętli po ok. 4300 m. Po wspólnym starcie z Wyspy Bielarskiej zacznie się prawdziwa walka o pozostanie w stawce – każdy z 6 mostów (Młyński, Tumski, Pokoju, Grunwaldzki, Oławski, Kładka na Groblę) stanowi bowiem jednocześnie linię mety dla najwolniejszych drużyn.

Wyścig Red Bull Wiosłem po Odrze to doskonała okazja do spędzenia soboty, 3 października na sportowo. W zawodach może wziąć udział zawodowy wioślarz, początkujący kajakarz lub każdy, kto ma ochotę chwycić za wiosło i spróbować swoich sił na wodach Odry. Warunkiem jest ukończony 16. rok życia, zarejestrowanie swojego udziału na www.redbull.pl/wioslempodrze oraz wniesienie opłaty startowej w wysokości 30 zł. Organizatorzy zapewniają dwuosobowe kajaki, wiosła oraz kapoki.

RED BULL WIOSŁEM PO ODRZE
Start wyścigu: 3 października, godz.: 12:00, Wyspa Bielarska

Zapisy, regulamin i więcej informacji na stronie www.redbull.pl/wioslempoodrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *