Ruszyły zapisy na X. Zimowy Turniej Piłkarski!

Darmowe zawody piłkarskie odbędą się w trakcie dolnośląskich ferii zimowych (13.02. – 24.02.2017r.). W poprzedniej edycji udział wzięło 76 zespołów w 6 sześciu kategoriach wiekowych, łącznie prawie 650 osób.

Zapisywać można się poprzez e-mail: turniej@mcs.wroc.pl. Podstawą zgłoszenia jest dostarczenie poprawnie wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz zapoznanie się z regulaminem. Można je pobrać TUTAJ.

W zawodach udział mogą brać zawodnicy w grupach wiekowych: od żaka (rocznik 2008 i młodsi) do młodzieżowca (rocznik 1995 i młodsi). W drużynie musi znajdować się od 5 do 10 graczy – na boisku w trakcie meczu znajduję się 4 piłkarzy w polu oraz bramkarz (plus do 5 rezerwowych).

Każdy z zawodników otrzyma darmowy bilet na mecz piłkarskiego Śląska Wrocław z Piastem Gliwice, który odbędzie się na Stadionie Wrocław (11.03.2017r.), a mistrzowie dwóch najmłodszych kategorii wiekowych wyprowadzą piłkarzy na murawę! Dodatkowo, w pierwszym i ostatnim dniu turnieju, zmaganiom zawodników będzie przyglądał się trener Tadeusz Pawłowski z Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Zespoły, które zajmą miejsca od 1. do 4. w swoich przedziałach wiekowych, otrzymają pamiątkowe nagrody oraz bony towarowe na zakup sprzętu sportowego.

plakat-turniej-zimowy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *