„Sekrety i śmierć”, czyli thiller i romans w jednym

Tym razem porucznik Eve Dallas z nowojorskiej policji musi znaleźć mordercę, który niemal na jej oczach zadał śmiertelną ranę znanej autorce popularnego programu telewizyjnego, przedstawiającego pikantne plotki o celebrytach. 

Utrzymany we francuskim stylu bar Du Vin w centrum Manhattanu nie należy do lokali, które chętnie odwiedzałaby Eve Dallas, szefowa Wydziału Zabójstw nowojorskiej policji. Zresztą w takich miejscach rzadko dochodzi do rozlewu krwi. Ale pewnego zimnego lutowego wieczoru zostaje tam zamordowana Larinda Mars, dziennikarka prezentująca w swoim programie plotkarskie wiadomości z życia bogatych i sławnych osób. W trakcie śledztwa okazuje się, że ofiara z całym cynizmem szantażowała bohaterów kompromitujących historii, jakie udało jej się odkryć. I oto teraz ktoś śmiertelnie ugodził ją nożem.

Eve Dallas nigdy nie lubiła Larindy Mars. Ale jeszcze bardziej nie lubi morderców. Aby sprawiedliwości stało się zadość, musi dotrzeć do tych wszystkich, którzy padli ofiarą szantażystki. I przy okazji poznaje fakty, o których wolałaby nie wiedzieć.

Robb jest wirtuozem. 
„Seattle Post-Intelligencer”

Unikalna kombinacja thillera i romansu. 
„The Romance Reader”

J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts, autorki ponad dwustu powieści, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad pięciuset milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów „New York Timesa”.

                                                                                 KONKURS

Mamy dla Was 1 egzemplarz książki:”Sekrety i śmierć” Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Aby ją zdobyć odpowiedz na pytanie:  Ile powieści napisała już Nora Roberts? Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz SEKRETY. Na odpowiedzi czekamy do 29.01. do godz. 12.00. Zwycięzca poinformowany zostanie drogą mailową. Wygrywa 31 prawidłowa odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *