Spotkanie z Krzysztofem Zanussim oraz pokaz specjalny filmu „Eter” w Kinie Nowe Horyzonty /KONKURS/

W sobotę, 8 grudnia o 16:30, zapraszamy do Kina Nowe Horyzonty na spotkanie z maestro Krzysztofem Zanussim, który opowie o pracy nad swoją najnowszą produkcją – „Eterem”.

                                                                                    Eter/ fot.mat.pras.

„Eter” to wysmakowana wizualnie opowieść o granicach wolnej woli, sile manipulacji i kontrolowaniu pożądania, inspirowana jednym z najważniejszych europejskich mitów – historią Fausta.

W nowym filmie autora „Struktury kryształu” przenosimy się na Podole u progu XX wieku. Lekarz (Jacek Poniedziałek) pasjonuje się eterem – substancją uśmierzającą ból i odbierającą świadomość; tajemniczą i śmiertelnie niebezpieczną. Gdy ofiarą jej działania pada młoda dziewczyna, lekarz zostaje skazany na śmierć. Niespodziewanie udaje mu się jednak uniknąć stryczka. Doktor znajduje pracę w zaborze austriackim, w wojskowej twierdzy dowodzonej przez komendanta (Andrzej Chyra). Poza oficjalną praktyką, na własną rękę ponownie zaczyna prowadzić coraz dziwniejsze eksperymenty: na żywych i na umarłych. Obsesyjnie doskonali swoją wiedzę o eterze, dzięki któremu uczy się, jak manipulować bólem, pożądaniem i wolą poddanych mu ludzi.

Bilety dostępne są w kasach kina lub na www.kinonh.pl.

                                                                                      KONKURS 

Mamy dla Was podwójne zaproszenie do wrocławskiego kina Nowe Horyzonty na spotkanie z Krzysztofem Zanussim oraz pokaz specjalny filmu „Eter”, w sobotę, 8 grudnia o 16:30Aby zdobyć bilety wystarczy wysłać maila na: kontakt@wroclawianin.info, w tytule maila wpisać ETER, a w treści maila podać imię i nazwisko. Na Wasze maile czekamy do 5.12. do godz. 12.00. Zwycięzca wybierany jest losowo, wygrywa 31 mail.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *