Świąteczna impreza z grami i klockami LEGO® już w przyszły weekend w Alei Bielany

W dniach 15-16 grudnia, od godziny 11:00 do 19:00 w Alei Bielany odbędzie się Świąteczna impreza LEGO® dla dzieci i ich rodziców. Podczas wydarzenia będzie możliwość zagrania w tytuły z serii LEGO® Games, w tym w najnowszą produkcję, LEGO® DC Super-Złoczyńcy.

Na uczestników czekają:

  • Strefa wolnego grania z 4 podwójnymi standami – najnowsze tytuły LEGO® w grze,

  • Możliwość zagrania w gry z serii LEGO Games: LEGO® DC Super-Złoczyńcy, LEGO® Iniemamocni, LEGO® Marvel Super Heroes 2, LEGO® Ninjago Movie Gra Wideo, LEGO® Worlds i LEGO® City Tajny Agent,

  • Strefa z klockami LEGO® DUPLO®,

  • Strefa malowania twarzy,

  • Strefa budowy – wspólne budowanie świątecznej choinki i śnieżnego bałwana z klocków LEGO®,

  • Konkursowa wyspa ze stołami do budowania prac świątecznych.

O grze LEGO DC Super-Złoczyńcy

Dobrze jest być złym w pierwszej złoczyńcocentrycznej, wściekle zabawnej grze LEGO® z historią napisaną przy współpracy z DC! W LEGO® DC Super-Złoczyńcy, Liga Sprawiedliwości zniknęła, pozostawiając ochronę Ziemi nowopowstałej grupie bohaterów z równoległego wszechświata, którzy ogłosili się „Syndykatem Sprawiedliwości”. Słynni złoczyńcy z „Legionu Zagłady” odkryli, że nowi herosi mogą nie być bohaterami, za których się podają. Wraz z pełni konfigurowalnym złoczyńcą prowadzonym przez gracza, drużyna przestępców musi połączyć siły, aby odkryć i udaremnić złowieszcze plany intruzów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *