Sylwester w ciemności? Tylko we Wrocławiu!

Coraz więcej polskich miast w trosce o dobro zwierząt wycofuje się pokazów fajerwerków podczas Sylwestra. Wrocław po raz kolejny podtrzyma tę tradycję, a sztuczne ognie nie pojawią się na żadnej imprezie organizowanej przez miasto. Wrocławianie mają możliwość spędzić tę noc nie tylko bez huku wystrzałów, ale też w całkowitej ciemności. Taka atrakcja czeka na gości restauracji mieszczącej się przy Placu Solnym, w której odbędzie się sylwestrowa „Kolacja w Ciemności”.

                                                                                          fot.: Mat.pras.

Czy sylwestrowy toast można wznieść, gdy kompletnie nie widać osoby znajdującej się tuż obok? Jak poradzić sobie z jedzeniem smakowitego dania, kiedy nie widzimy tego, co znajduje się na talerzu? Czy można się bawić w całkowitej ciemności? Już wkrótce przekonają się o tym wrocławianie, którzy tegorocznego Sylwestra spędzą w Restauracji „Inspiracja”. W trakcie wieczoru mogą liczyć na wyjątkowe dania przygotowane specjalnie na tę okazję, musujące wino oraz profesjonalną obsługę kelnerów wyposażonych w noktowizory.

„Kolację w Ciemności” organizujemy od ponad 4 lat w wielu polskich miastach. Sylwester w ciemności, który odbędzie się we Wrocławiu jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce – mówi Paulina Kozak z firmy Wyjątkowy Prezent, organizującej event. Menu, w którym znajduje się do wyboru: danie mięsne, rybne lub wegetariańskie będzie dziełem szefa kuchni, o część rozrywkową zadba nasz moderator. Na Sylwestra przygotował specjalny repertuar zagadek, niespodzianek i zabaw takich jak „kulinarne śledztwo”, które odbędzie się w przerwach między posiłkami – dodaje Paulina Kozak.

Event znany także jako „Dine In The Dark” to wydarzenie, które cieszy się popularnością na całym świecie. Wszystko dzięki całkowicie odmiennemu podejściu do degustacji posiłków. Spożywane bez udziału wzroku nabierają one zupełnie innego wymiaru, zwłaszcza gdy panująca wokół ciemność wyostrza pozostałe zmysły, ze smakiem i zapachem na czele. Wydarzenie organizowane we Wrocławiu odbędzie się w zabytkowych piwnicach gmachu Starej Giełdy, a więc w samym centrum miasta. Dzięki temu, po zakończeniu kolacji jej goście będą mogli bez trudu dołączyć do sylwestrowej imprezy organizowanej przez miasto na Rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *