sylwester_wroclaw

Sylwester we Wrocławiu – sprawdź nasze propozycje

Uwielbiasz Wrocław? To właśnie tutaj czujesz się najlepiej? Nadchodzi wyczekiwany przez wszystkich przepiękny okres świąteczny to właśnie wtedy miasto wydaje się być najpiękniejsze. Jednak, zaraz po świętach zaczynają się, kolejne przygotowania, tym razem do powitania Nowego Roku. Nie masz jeszcze żadnych planów, nie wiesz jak spędzić sylwestra we Wrocławiu. Sprawdź kilka naszych propozycji, dokąd warto się wybrać, w ten cudowny wieczór?

XDEMON Wrocław

Na mapie Wrocławia, to bez wątpienia nr 1. Każdy szanujący się klubowicz, doskonale wie o czym mowa. Profesjonalnie przygotowany klub, pod każdym względem, każdego weekendu przyciąga do siebie mnóstwo gości. Być może kolejki ustawiające się przed wejściem trochę  straszą, jednak jest to znak, że naprawdę warto tu być. Klub zbiera same dobre opinie, a przy okazji zaprasza najlepszych Dj -ów. Tutaj sprawdzisz inne imprezy we Wrocławiu.

Jeśli chcesz uczestniczyć we wspaniałej imprezie sylwestrowej, naprawdę nie ma na co czekać. Kup bilet, zanim będzie za późno. Do każdej loży, butelka wina musującego, zarezerwuj także miejsce bo po tanecznych wojażach na parkiecie, chwila odpoczynku na pewno się przyda. Pamiętaj klub XDEMON Wrocław 31 grudnia Plac Wolności 7, musisz tu być. 

Klub CIAŁO

31 grudnia klub Ciało na ul. Świdnickiej 12, zaprasza na wieczór sylwestrowy. Zjawiając się na tej imprezie usłyszysz doskonałe sety takich Dj-ów jak CRUZOE, Kacpa, Michał Macewicz, Raev, Spectribe, Szymon Piotr. Zacznijmy od Michała to bardzo młody mężczyzna jest on producentem dj-em, nagłośnieniowcem i nie tylko, zajmuje się muzyką elektroniczną to jego największa pasja. Jest rezydentem w klubie Cema Cema. Śmiało można by rzec, że wykonuje najlepsze techno na polskiej scenie. Mężczyzna jest także organizatorem nagłośnienia w takich miejscach, jak Sala Gotycka Młyn Sułkowice, Hala Stulecia. Kolejny muzyk to Kacpa kojarzony także we wspólnym duecie z Raev. Doskonale się razem dogadują, a ich wspólne sety brzmią naprawdę imponująco.

Następnym przedstawicielem muzyki techno jest Szymon Piotr, urodzony w 1993 roku, młodzieniec skupia się na technicznych aspektach swego grania. Ambitny chłopak nie pozwala sobie na pomyłki. Jego hipnotyzujące sety porywają każdego fana  muzyki elektronicznej. Nie zapominajmy także, że Szymon jest redaktorem naczelnym Wieczoru Klubowego w  Radiu LUZ, oprócz tego jest członkiem regime bridge. Jak można zauważyć Dj-e pomimo swego młodego wieku są bardzo pracowici i ambitni, chyba warto dać im szansę i zobaczyć ich na żywo w te jedyną w swoim rodzaju, magiczną noc sylwestrową. Prawdziwy znawca muzyki techno na pewno doceni, fakt, że wystąpią tu prawdziwe perły tego gatunku.

To zaledwie dwie propozycje z wielu, ale czy nie warto zatrzymać się przy nich dłużej. Renomowane, bezpieczne, profesjonalnie przygotowane kluby, czy nie tego właśnie oczekujesz? Zastanów się może właśnie, w którymś z nich spędzisz najlepszego sylwestra jakiego mogłeś sobie wyobrazić. Nie ma na co dłużej czekać, nie pozwól by ktoś inny, sprzątnął Ci bilet sprzed nosa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *