Ten rok zapowiada się bardzo zdrowo – zapewnia Pyszne.pl

Każdy dzień jest dobry na pozytywne zmiany w życiu, a szczególnie pierwsze dni nowego roku. Nie namawiamy do robienia noworocznych postanowień – znacie kogoś, kto ich dotrzymał? Zobaczcie jednak, na co postawili wrocławianie w sondażu portalu pyszne.pl.

Daliśmy się porwać modzie na zdrowie

Najpopularniejsze są postanowienia związane z odżywianiem – planuje je aż 60% z nas. 54% chciałoby zdrowiej się odżywiać, a 41% – schudnąć. 30% poważnie myśli o rezygnacji z cukru.
Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na nasze zdrowie. Nic dziwnego, że aż 48% respondentów planuje w 2020 uprawiać więcej sportu. 41% chciałoby poprawić jakość swojego snu, kierując się przysłowiem „sen to zdrowie”.


Nie chodzi tylko o ciało, ale też o duszę

Co jeszcze zamierzamy zrobić, aby stać się lepszą wersją siebie? Przede wszystkim 29% pytanych podkreśliło, że chce inwestować w swój rozwój osobisty. 34% ankietowanych zamierza przeczytać więcej książek, a 31% chętnie nauczy się nowego języka lub podszkoli dotychczasowe umiejętności.

Work life balance – przede wszystkim równowaga

10% badanych chce wprowadzić tę zasadę w swoim życiu. 35% osób chce spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi, a 16% – częściej być OFFLINE.

Po szaleństwach sylwestrowych naturalne jest, że chcemy odpocząć i wejść w Nowy Rok swobodnym krokiem. Gotowanie i wszystkie związane z nim obowiązki są ostatnim, na co mamy ochotę. W Nowym Roku można więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – zrelaksować się, a przy tym zjeść zdrowy posiłek, wzmacniając siły witalne oraz pogodę ducha. Pyszne.pl sprawdziło, jakie są najczęściej zamawiane zdrowe dania we Wrocławiu:

  • KASZA I PASZA – Śniadania i obiady – wrocławianie uwielbiają to miejsce ze względu na zupy: ogórkową, barszcz ukraiński oraz marokańską zupę Harira.
  • Bez Lukru – to bez wątpienia raj dla wegan. Najbardziej popularnymi daniami są tu: rosół warzywny z makaronem, Burger Tajski oraz sałatka Burak Pieczony.
  • Takoyaki Asian Street Food – azjatycka kuchnia we Wrocławiu. Chętnie zamawiamy tu: Takoy Aki, zupę tajską i Yaki Ebi.

Zapowiada się bardzo zdrowy Twenty Twenty. Jednak niezależnie od tego, czy w pierwszy dzień nowego roku będziemy jeść sałatkę z jarmużu, czy też planujemy zmienić choćby jeden drobny szczegół w naszej diecie – niech postanowienie noworoczne brzmi: „Niech jedzenie zawsze przynosi Ci radość”.

O Pyszne.pl
Marka Pyszne.pl należy do Takeaway.com – wiodącego serwisu do zamawiania jedzenia online w Europie kontynentalnej i Izraelu, współpracuje z blisko 50.000 restauracji oferujących szeroki wybór jedzenia z dostawą do klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *