Wrocławska Café Borówka, czyli kawa z najwyższej półki

Świeżo palona kawa to najlepszy dodatek do spotkań biznesowych, uroczystości rodzinnych czy rozmów ze znajomymi. Jej zapach i aromat przywołują na myśl najlepsze chwile i pozwalają skoncentrować się lub odprężyć, w zależności od tego, jakie mamy przed sobą zadania.

Wrocławska Café Borówka oferuje najwyższej jakości kawy wypalane w małych partiach i przekazywane Klientom nie później niż dwa tygodnie po zakończeniu procesu palenia. W tym czasie kawa jest szczelnie pakowana, by zatrzymać wszystkie jej walory, a następnie wysyłana do setek domów i firm w całej Polsce. Świeżo palonej kawy można również spróbować w firmowej, wrocławskiej kawiarni.

Przecież to nie tajemnica, że towarzyszy Ci wszędzie. Jest wierną przyjaciółką w codziennej pracy, nużących obowiązkach i w trakcie omawianych trudnych tematów. Pomaga również cieszyć się chwilą, korzystać z odprężenia i marzyć – bez jakichkolwiek ograniczeń. Dlaczego więc nie sięgnąć po nią w jej najpełniejszej postaci?- czytamy na stronie cafeborowka.pl

W Cafe Borówka znajdziesz najlepszą kawę ziarnistą, doskonałą do ekspresu ciśnieniowego oraz – na życzenie- mieloną. – Zajmujemy się paleniem świeżej kawy od wielu lat, kreujemy smaki i wyszukujemy kawy z najlepszych plantacji świata. Wysoka dbałość o wybór dostawców daje nam pewność, że ziarno, które do nas dociera jest zawsze najwyższej jakości- czytamy na stronie.

Obecnie w ofercie Cafe Borówka pod marką BLUEBERRY ROASTERS znajdują się w większości jednorodne 100% kawy Arabica z kilkunastu różnych krajów. Dodatkowo palarnia Cafe Borówka wprowadziła na rynek certyfikowane kawy organiczne (BIO), które sprzedają pod marką MAYBE ORGANIC.

sklep internetowy z kawą

Cafe Borówka spełnia rygorystyczne standardy produkcji organicznej i posiada unijny certyfikat BIO. Jest także członkiem programu Fairtrade, Rainforest Alliance oraz UTZ. Ponadto palarnia Cafe Borówka od kilku lat należy do organizacji SCAE (Speciality Coffee

Association of Europe).

Uzupełnieniem oferty kaw jest linia naturalnych syropów kawowych ESPRESSO SYRUP. Do ich produkcji nie używa się żadnych sztucznych barwników, konserwantów ani polepszaczy smaku.

Dodatkowo Cafe Borówka stworzyła kolekcję wysokogatunkowych herbat liściastych ALBERT TEA. W ofercie posiada specjalnie wyselekcjonowane, najlepsze herbaty jednorodne oraz swoje autorskie mieszanki.

Kawy, herbaty lub syropy kawowe zamówicie tutaj.

Café Borówka

ul. Świdnicka 38a we Wrocławiu

                                                                                               KONKURS

Mamy dla Was 2 zestawy kaw od Cafe Borówka, jeden złożony z kaw ziarnistych, a drugi z mielonych. Aby zdobyć jeden z nich odpowiedz na pytanie: Do jakich programów i organizacji należy Cafe Borówka? Odpowiedź wyślij na adres: kontakt@wroclawianin.info, w temacie maila wpisz KAWA. Na odpowiedzi czekamy do 4.09 do godz. 12.00. Zwycięzcy poinformowani zostaną drogą mailową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *