Znajdź dzielnicowego za pomocą aplikacji

„Moja komenda” to nowa wersja aplikacji mobilnej uruchomionej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dzięki niej bez problemu odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania. 

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać własny adres zamieszkania, a aplikacja wyszuka policjanta i pokaże, w której jednostce on pracuje. Ponadto dzielnicowego możemy wyszukać po ich imieniu lub nazwisku. Następnie jednym kliknięciem możemy się z nim połączyć. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

https://www.youtube.com/watch?v=-1_X5sIWLuU

Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym. „Moja Komenda” dostępna jest na telefony z Android. Wersja na iOS zostanie opublikowana w ciągu kilku najbliższych dni. Usługa jest bezpłatna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *