Krzyki Śmiechy – centrum kreatywnego rozwoju

Krzyki Śmiechy Cafe to przestrzeń wypełniona uśmiechem dzieci, w której najmłodsi mogą pełniej odkrywać świat dziecięcej wyobraźni oraz uczyć się poprzez zabawę, a rodzice mogą napić się pysznej kawy, bądź aromatycznej herbaty z Chin, rozkoszować smakiem zdrowych ciast i zrelaksować mając jednocześnie oko na swoje pociechy.

Co zjemy?

Menu to bardzo mocny punkt kawiarni Krzyki Śmiechy, zjemy tu ciasta i śniadania. Do wyboru są kanapki, tosty, owsianka, gofry czy naleśniki. Na większy głód makarony i zdrowe burgery. Na deser – lody. Do picia duży wybór kaw, herbat i koktajli.

Strefa dla dzieci

Dzieci mają do dyspozycji zabawki, książki, klocki, bujanego drewnianego konika i stolik do rysowania. I co jest najlepsze- duży ogród z placem zabaw, na którym jest piaskownica, huśtawki, domek, bujaki i zjeżdżalnia. Dorośli mogą usiąść w altanie lub na leżakach.

Zajęcia dla najmłodszych

W kawiarni odbywają się zajęcia umuzykalniające, ogólnorozwojowe, zajęcia adaptacyjne, sensoplastyka, felinoterapia, rytmika oraz zajęcia naukowe.

W Krzyki Śmiechy można wynająć salę, a nawet cały ogród na różne imprezy okolicznościowe. Kawiarnia organizuje również urodziny dla dzieci.

Krzyki Śmiechy Cafe
ul. Krzycka 64A we Wrocławiu

 

 

KONKURS
Odpowiedz na pytanie: Jaki, Twoim zdaniem, owoc króluje w kuchni jesienią i dlaczego? Nagrodzone zostaną dwie osoby, które podadzą najciekawszą odpowiedź. Krzyki Śmiechy Cafe zaprosi zwycięzców na deser. Menu jest niespodzianką dla wygranych gości. Wasze odpowiedzi wysyłajcie na maila: kontakt@wroclawianin.info, w temacie wpisując KRZYKI ŚMIECHY. Na odpowiedzi czekamy do 21.09. do godz. 12.00.

***

Autorem zdjęć jest Monika Szeffler 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *