Skoki spadochronowe we Wrocławiu – wykonaj rezerwację już teraz!

Lubisz intensywne emocje? W takim razie już teraz wykonaj swoją rezerwację na skok spadochronowy we Wrocławiu i poznaj smak podniebnej przygody!

Wprawdzie do rozpoczęcia sezonu spadochroniarskiego zostało jeszcze kilka miesięcy, to jednak nawet teraz możemy rezerwować skoki spadochronowe we Wrocławiu oraz w innych miejscowościach w Polsce. Jeśli masz ochotę na coś jedynego w swoim rodzaju, chcesz przetestować swoją odwagę i doznać tego, co czują prawdziwi skoczkowie spadochronowi, nie zwlekaj i wykonaj swoją rezerwację.

Do skoku spadochronowego wcale nie potrzebujemy specjalnego przygotowania – możemy skoczyć bez badan lekarskich, czasochłonnych szkoleń oraz specjalnej kondycji. Wystarczy wybrać skoki tandemowe, które nazywane są również skokami zapoznawczymi. To doskonała oferta dla każdego, kto chciałby przeżyć coś wyjątkowego – bez ponoszenia wysokich kosztów.

 

Jak skacze się w tandemie?

Skoki tandemowe odbywają się w dwójkę – uczestnikami są pilot tandemu oraz jego pasażer, czyli instruktor spadochroniarstwa, który zajmuje się kwestiami technicznymi, a także osoba, która odważy się na skok. Razem są połączeni uprzężą tandemową. Stosuje się też specjalne spadochrony tandemowe z automatami, co przekłada się na wysokie bezpieczeństwo takiej rozrywki.

Do wzięcia udziału w skoku spadochronowym w tandemie nie trzeba żadnych szczególnych przygotowań, jak już wspomnieliśmy. To powoduje, że są one dostępne dla szerokiego grona osób chcących dobrze się bawić. Główne ograniczenia dotyczą wagi wyższej niż 115 kilogramów, co wynika z ograniczeń sprzętowych, a także określonych jednostek chorobowych: epilepsja, wrodzona łamliwość kości, niestabilność kręgosłupa, ostra niewydolność krążeniowa i oddechowa.

Skoki w tandemie odbywają się z lecącego samolotu na wysokości 3000 lub 4000 metrów. Wysokość wyskoku, oprócz ceny, wpływa na czas swobodnego spadania, czyli spadania bez otwartej czaszy spadochronowej. To ten najbardziej emocjonujący moment, ponieważ możemy wtedy lecieć w kierunku ziemi bez żadnych ograniczeń, z prędkością wynoszącą aż 200 kilometrów na godzinę. To niezapomniane przeżycie! Skoki spadochronowe z wysokości 3000 metrów dają około 30 sekund swobodnego spadania, natomiast te z 4000 metrów około 60 sekund.

Po osiągnięciu odpowiedniego pułapu pilot tandemu otwiera spadochron i przez krótki czas uczestnicy opadają powoli w kierunku lądowiska. Ostatni etap to lądowanie – jest miękkie i nie stwarza ryzyka urazów.

Wykonaj rezerwację na swój skok już teraz!

Jeśli również chcesz zaznać wyjątkowych emocji podczas skoku spadochronowego w tandemie lub chcesz wręczyć go komuś bliskiemu, wybierz dla siebie odpowiednią ofertę. Z ośrodkami, które zajmują się organizacją skoków tandemowych, można zapoznać się na stronie internetowej: skacz.pl.

Rezerwacja jest bardzo łatwa i zajmie ci dosłownie kilka minut. Wybierasz ośrodek, a następnie rodzaj skoku i termin albo wykupujesz voucher. W przypadku vouchera można wskazać na datę skoku w późniejszym terminie.

Ceny rozpoczynają się już od około 550 złotych w przypadku skoków z 3000 metrów oraz o 700 złotych dla 4000 metrów, ale możemy też skorzystać z różnych promocji i przykładowo za skok z 4000 metrów zapłacić tyle samo, ile za ten z 3000 metrów.

Przy rezerwacji skoku tandemowego możemy też wykupić dodatkową usługę filmowania – wtedy jeszcze jeden skoczek z zamontowaną na swoim kasku kamerą będzie mógł uwiecznić nasz wyjątkowy wyczyn. Tego samego dnia możemy otrzymać filmy oraz fotografie albo pobierzemy je z internetu. Cena tego rodzaju usługi to około 200-300 złotych.

2 thoughts on “Skoki spadochronowe we Wrocławiu – wykonaj rezerwację już teraz!”

  1. Skoki spadochronowe to coś wspaniałego. Coś czemu towarzyszą wspaniałe emocje oraz adrenalina. Ktoś kto chociaż raz o tym pomyślał powinien tego spróbować bo ta myśl będzie wracała aż do skutku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *