Trzy premiery filmowe na ekranach kin sieci Multikino

 

Już 9 października w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo cztery filmy: komedię animowaną „Hotel Transylwania 2”, biograficzny film gangsterski „Legend” z Tomem Hardym w podwójnej roli oraz oparty na faktach dramat „The Walk. Sięgając chmur”.

Paka Draca powraca! I ma się lepiej niż kiedykolwiek! Zarząd Hotelu Transylwania zmienił nieco regulamin i teraz pośród upiorów mogą w nim mieszkać także ludzie. No, ci nieco bardziej odważni ludzie. Ale Drac nie wszystko widzi w różowych (czy może raczej czarnych) barwach, obawia się bowiem, że jego półczłowieczy-półwampirzy wnuk nie przejawia symptomów wampira… Zamierza więc, łącząc siły z Frankiem, Murrayem i Griffinem, poddać go wampirzemu treningowi. To jednak nie wszystko. Hotel zapragnął odwiedzić Vlad, bardzo, bardzo, bardzo stary (i staroświecki) ojciec Draca. Sytuacja komplikuje się, gdy Vlad dowiaduje się, że jego wnuk nie jest wampirem czystej krwi, a Hotel Transylwania mogą odwiedzać ludzie… Pierwsza część filmu cieszyła się ogromną popularnością, zarabiając na całym świecie ponad 350 milionów dolarów.

Tom Hardy w podwójnej, brawurowej roli bliźniaków, którzy stali się legendą gangsterskiego świata. „Legend” to film Briana Helgelanda, współtwórcy takich hitów jak „Rzeka tajemnic”, „Człowiek w ogniu” czy „Tajemnice Los Angeles”. Oparta na faktach opowieść o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium braci bliźniaków Rona i Reggie’go Kray, którzy w barwnych latach 60. XX wieku terroryzowali Londyn. W walce o miejsce na szczycie byli zawsze bezlitośni i nierozłączni, ich brutalność przeszła do legendy. Jednak gdy pojawiły się wielkie pieniądze, władza i kobiety, ich drogi zaczęły się rozchodzić. Pojawiły się odmienne pomysły na prowadzenie „biznesu”, a w konsekwencji konflikty, na które tylko czekali ich wrogowie.

Robert Zemeckis, twórca „Forresta Gumpa” i „Cast Away: poza światem”, zabiera nas w świat magii, przedstawiając historię Philippe’a Petita, francuskiego artysty-linoskoczka, który w 1974 r. w spektakularny sposób, bez jakichkolwiek zabezpieczeń, przeszedł po stalowej linie rozpostartej między nowojorskimi wieżami World Trade Center. Podniebny spacer trwał 45 minut. Drobna sylwetka ubranego na czarno mężczyzny stała się symbolem, a wyczyn przyniósł mu międzynarodowy rozgłos i zapewnił miejsce w historii (nikomu nie udało się tego powtórzyć). Współcześni ocenili dokonanie Petita jako romantyczny gest skierowany przeciw wyrachowanemu światu korporacji zajmujących biura World Trade Center. W filmie zobaczymy Josepha Gordona-Levitta („Incepcja”) oraz nagrodzonego Oscarem Bena Kingsleya („Gandhi”).

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Ponadto w październiku na widzów odwiedzających kina sieci Multikino czeka wiele wyjątkowych wydarzeń:

  • przedpremierowy pokaz filmu „Obce niebo” w ramach cyklu „Kocham Kino w Multikinie”,
  • przedpremierowy pokaz filmu „Sypiając z innymi” w ramach cyklu „Kino na obcasach”,
  • Multikino wspólnie z 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na premierowy pokaz filmu „unReal”, który powinni zobaczyć nie tylko fani Downhillu i Freeride’u rowerowego, ale wszyscy pragnący poczuć jak      przekracza się granice grawitacji i strachu,
  • retransmisja legendarnego koncertu „Pavarotti i przyjaciele: Duety” z udziałem takich artystów jak: Sting, Eric Clapton, Elton John, Bono, Andrea Bocelli, Bon Jovi, Bryan Adams, Mariah Carey, Celine Dion czy Lionel Ritchie,
  •  „Komedia omyłek” Williama Szekspira w ramach cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”,
  •  Ed Sheeran, najpopularniejszy brytyjski wokalista młodego pokolenia, będzie ponownie w Polsce! Na ten koncert, który uczestnicy wydarzenia zobaczą na wielkim ekranie w Multikinie składa się materiał z trzech świetnych występów Eda. Uchwycony w zapierającej dech w piersiach jakości HD koncert będzie pokazywany ze SPECJALNĄ TRANSMISJĄ NA ŻYWO prosto z Leicester Square, skąd sygnał nadany zostanie na cały świat,
  •  ENEMEF: Noc Deppa to zestaw doskonałych filmów z jednym z najlepszych współczesnych aktorów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *