Widowisko taneczne Egurrola Challenge w Sky Tower

Już 13 stycznia w Sky Tower zobaczymy niesamowite widowisko taneczne – Egurrola Challenge. Tancerze z wrocławskiej szkoły Egurrola Dance Studio zmierzą się w walce o medale w najbardziej efektownych stylach tanecznych i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru. Nie zabraknie także atrakcji dla publiczności. Gościem specjalnym będzie założyciel szkoły – Agustin Egurrola.

W niedzielę, 13 stycznia, od godziny 10:30 do 19:30 w Sky Tower królować będzie taniec, emocje i pozytywna energia. Podczas Egurrola Challenge swoje choreografie zaprezentują soliści, duety i grupy reprezentujące szkołę Egurrola Dance Studio we Wrocławiu. Młodzi tancerze zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, m.in. hip hopie, tańcu nowoczesnym oraz tańcu jazzowym.

W tym niezwykle roztańczonym dniu nie zabraknie także atrakcji i niespodzianek dla publiczności. W Sky Tower pojawi się założyciel szkoły – Agustin Egurrola, który wręczy nagrody najlepszym tancerzom. Będzie to świetna okazja, by porozmawiać z popularnym choreografem, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

– Z ogromną dumą po raz kolejny organizujemy Egurrola Challenge we Wrocławiu. To niezwykłe taneczne wydarzenie pokazuje nam, jak wiele radości przynosi tancerzom udany pokaz, a satysfakcja z występów to ogromna nagroda dla wielu małych mistrzów. Dlatego wspólnie ze Sky Tower tworzymy przestrzeń, która pomoże im spełniać marzenia i czerpać radość z tańca – mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio.

Wspieraj WOŚP ze Sky Tower!

13 stycznia odbędzie się również 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w Sky Tower pojawi się możliwość wzięcia udziału w licytacjach na rzecz wsparcia Fundacji WOŚP. Wylicytować będzie można m.in.: wyjątkową kolację dla dwojga w punkcie widokowym czy karnety na nieograniczone wejścia na punkt widokowy w 2019 roku. Inicjatywę będzie można wesprzeć również poprzez wrzucenie datku do puszki wolontariuszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *