Giga niespodzianka na Black Friday

Mieszkańcy Wrocławia i okolic mają dziś dodatkową okazję na zniżki, właśnie dziś, w słynny światowy Black Friday w podwrocławskim Mirkowie otworzył się Gigamarket Leroy Merlin

To największy Leroy Merlin w południowo-zachodniej Polsce i drugi pod tym względem wielkości sklep sieci w Polsce.

To czwarty Leroy Merlin w aglomeracji wrocławskiej. Wyróżnia go przede wszystkim powierzchnia handlowa, która wynosi blisko 15 000 m kw., na kórej zgromadzono 50 000 artykułów dla domu i ogrodu.

Dolnośląski Gigamarket mieści się w Mirkowie (gmina Długołęka) przy ul. Kiełczowskiej 1E.
Do sklepu prowadzi dogodny dojazd zarówno z Wrocławia drogą wyjazdową nr 98 w kierunku Oleśnicy, jak i okolicznych miejscowości. Duży parking może pomieścić ponad 500 aut. Dodatkowo, dostępnych jest 10 miejsc dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych najbliżej wejścia do sklepu oraz 14 miejsc dla rodzin z dziećmi. Przygotowano również stojaki rowerowe.

Klienci mogą skorzystać z największego na Dolnym Śląsku działu budowlanego, o powierzchni 3 500 m kw., oferującego produkty w ilościach projektowych. Dodatkowo, w punkcie stolarskim Gigamarketu zostały zamontowane dwie piły do cięcia różnego rodzaju płyt oraz podcinania skrzydeł drzwiowych, co daje możliwość szybszej i sprawniejszej obsługi.

Ekipę Gigamarketu stanowi 200 osób, z których większość pochodzi z gminy Długołęka oraz Oleśnicy. Pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę, służbowego smartfona z dostępem do Internetu i aplikacji wspierających sprzedaż (również do użytku prywatnego po godzinach pracy), pakiet socjalny, udział w zyskach firmy, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń. Każdy z pracowników sieci uczestniczy średnio w 30 godzinach szkoleń rocznie.

Pracownicy Gigamarketu chętnie doradzą jeszcze na etapie projektowania oraz przyjmą do realizacji zamówienia specjalne. Dzięki odpowiednio przygotowanym stanowiskom zajmą się również m.in. wycinaniem otworów w blatach lub zlewozmywakach, a także przycinaniem i obszywaniem zasłon oraz wykładzin. Dla osób poszukujących inspiracji, ekipa Leroy Merlin Mirków przygotowała kilkadziesiąt aranżacji pomieszczeń. Doradcy Klienta – Projektanci pomogą stworzyć indywidualny projekt wymarzonego wnętrza.

Od sierpnia 2016 r. Leroy Merlin jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Dyscyplina ta bliska jest również sercom pracowników Gigamarketu w Mirkowie, o czym mogły przekonać się lokalne kluby piłkarskie. Od początku maja 2017 r. ekipa sklepu współpracuje z klubem WKS Wilczyce w gminie Długołęka.

Gigamarket otwarty jest 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-21:00, a w niedzielę 9:00-20:00. Swoim klientom Gigamarket oferuje także możliwość skorzystania z usługi Click&Collect polegającej na wcześniejszej rezerwacji towaru za pośrednictwem strony internetowej i odbioru przygotowanego zamówienia na miejscu lub finalizację całych zakupów on–line na stronie www.leroymerlin.pl i skorzystania z usługi dowozu do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *